[Wiadomości] • 50 lat od powstania internetu • BAKKT futures na nowym maksimum • i inne wydarzenia dnia

news-19-10-30

Przedstawiam krótkie podsumowanie najistotniejszych wiadomości z poprzedniego dnia, pod podsumowaniem znajdziesz rozwinięcie informacji dla poszczególnego newsa.

Rynki

Rynki się mniej więcej ustabilizowały i obecnie oczekujemy, jaki będzie dalszy rozwój. Bitcoin () jest obecnie wart około 9 400 $, większość Altcoinów nadal się umacnia.

Kryptowaluty

Giełdy / banki

Blockchain / Technologia

Regulacje

Kontrakty terminowe BAKKT na nowym dziennym maksimum

Bakkt ogłosił, że osiągnął wczoraj nowy dzienny rekord – 1 183 kontraktów w obrocie. Liczba bitcoinowych kontraktów futures w piątek była znacznie wyższa w porównaniu do zaledwie 331 kontraktów będących przedmiotem handlu w czwartek. Jest to wzrost o 257% w ciągu 24 godzin, więcej niż poprzednie zyski, które wiodły do rekordowych szczytów na początku października. Jeden kontrakt odpowiada jednemu bitcoinowi, co oznacza, że ​​całkowity wolumen wyniósł około 11 milionów dolarów.

Rosja chce uzyskać 20% wydobycia BTC

Jak poinformowała 29 października lokalna agencja wywiadu finansowego RBC, rosyjska firma wydobywcza (RMC) planuje rozpocząć wydobycie kryptowalut w północnej prowincji kraju Karelii. W byłym rosyjskim zakładzie wkrótce może powstać tak duża farma wydobywcza BTC, że być może będzie stanowić jedną piątą światowego wydobycia.

OKEx przygotowuje krypto futures rozliczane w USDT

Kryptogiełda OKEx przygotowuje kontrakty futures dla kryptowalut rozliczane w USDT. Giełda będzie obsługiwać pary USDT, w tym Bitcoin (BTC), Ethereum () (ETH), Bitcoin Cash (BCH), EOS (), XRP, Bitcoin SV (BSV) i TRON () (TRX) z dźwignią od 1 do 100x. Rozpoczęcie handlu zaplanowano na 6 listopada.

Kryptogiełda Kraken zalistowała OmiseGo i PAX Gold

Kryptogiełda Kraken ogłosiła, że zanotowała tokeny cyfrowe OmiseGO (OMG) i PAX Gold (PAXG). Raport został opublikowany 28 października 2019 r.

Globalne wyszukiwanie informacji na temat Bitcoinów osiąga najwyższy poziom od trzech miesięcy

Globalne wyszukiwanie hasła z „Bitcoin” (BTC) w Google osiągnęło najwyższy poziom od prawie trzech miesięcy, zgodnie z danymi z Google. Obecna cena BTC jest na najwyższym poziomie od początku sierpnia, kiedy wynosiła około 11 700 $.

Po halvingu hashrate LTC cały czas się zmniejsza

Hashrate Litecoina stale się zmniejsza od ostatniego halvingu, według danych BitInfoCharts wskaźnik sieci hashrate LTC spadł o ponad 60%.

50 lat po powstaniu sieci Tim Berners-Lee opracował zasady ochrony

Dziś obchodzimy 50. rocznicę wysłania pierwszej wiadomości elektronicznej przez sieć komputerową ARPANET, Departamentu Obrony USA, która była prekursorem Internetu. Przy tej okazji założyciel i wynalazca World Wide Web, Sir Tim Berners-Lee, opublikował zestaw zasad mających na celu „ochronę sieci jako siły dobra”.

Rząd niemiecki: kryptowaluty to nie pieniądze

Kryptowaluty, takie jak Bitcoin, nie są prawdziwymi pieniędzmi, zgodnie z faktami opublikowanymi przez niemiecki parlament federalny 28 października. Zgodnie z tym ogłoszeniem aktywa cyfrowe stanowią jedynie bardzo ograniczoną część funkcji oczekiwanych od tradycyjnych pieniędzy.

Kolejne wiadomości już wkrótce!

Nie przegap naszych kryptowiadomości i włącz powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz też do naszej społeczności na Facebooku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here