[Wiadomości] • Greyscale: biliony USD mogą wpłynąć do Bitcoin w ciągu najbliższych 25 lat • Coinbase ma ponad 30 milionów użytkowników • więcej aktualności

daimler

Krótkie podsumowanie głównych wydarzeń z wczoraj oraz informacje w pigułce dla tych, którzy nie są na bieżąco z nowinkami z kryptosfery (podsumowanie do każdego newsa poniżej):

Rynki

Bitcoin () wczoraj wieczorem niemalże przetestował próg psychiczny na 10 000, ale w końcu  się odbił. Większość innych kryptowalut przesunęła się nieznacznie, wraz z Bitcoinem, do czerwonych liczb.

Kryptowaluty

  • Bitcoin Hash Rate jest teraz 8 razy większy niż ATH w 2017 roku.
  • Greyscale: biliony USD mogą wpłynąć do Bitcoin w ciągu najbliższych 25 lat.

Giełdy

Blockchain

Greyscale: biliony USD mogą wpływać do Bitcoin w ciągu najbliższych 25 lat

Barry Silbert, dyrektor generalny Grayscale, zauważył, że wkrótce w Stanach Zjednoczonych pojawi się tak zwany „transfer bogactwa pokoleniowego”, który może zmienić dynamikę przechowywania wartości. Według Silberta pokolenia z 1951 r. i 1969 r. zaczynają przechodzić na emeryturę. W związku z tym oczekuje się ogromnego transferu bogactwa pokoleniowego w ciągu najbliższych kilku dekad.

„W CIĄGU NASTĘPNYCH KILKU DEKAD DO DYSPOZYCJI BĘDZIE MAJĄTEK O WARTOŚCI 68 BILIONÓW DOLARÓW, KTÓRY OBECNIE PRZECHOWUJE STARSZE POKOLENIE I TO TYLKO W STANACH ZJEDNOCZONYCH. ZOSTANIE ON PRZEKAZANY NA POKOLENIE X I Y… UWAŻAM, ŻE NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY TE 68 BILIONÓW ZOSTAŁO ULOKOWANE W ZŁOCIE, TO NIE SĄDZĘ, ŻE WSZYSTKO W ZŁOCIE POZOSTANIE”.

Coinbase ma ponad 30 milionów użytkowników, dodano 5 milionów nowych

Największa amerykańska kryptogiełda poinformowała, że ilość użytkowników w 2019 roku radykalnie wzrosła w stosunku do liczby z końca września 2018 roku, kiedy wynosiła 25 milionów użytkowników. Właśnie w tym okresie, napływu nowych użytkowników, byliśmy świadkami wzrostu ceny BTC. Od lipca 2019 r. amerykańska giełda ma około 30 milionów użytkowników. Platforma zaofertowała również nowe kryptowaluty, w tym EOS (), XRP i grupę innych altcoinów w tym samym okresie, co przyprowadziło kolejnych użytkowników. Firma nawet uścisnęła dłoń regulatorom w krajach, w których rozszczerza swoją działalność lub ekspansję dopiero planuje.

Coinbase przerwał usługę Crypto Bundles po cichu i bez ostrzeżenia

W tym samym czasie Coinbase po cichu przerwał Crypto Bundles. Usługa Coinbase Bundles została uruchomiona w październiku ubiegłego roku i pozwoliła kupcom na zakup ważonego na rynku wyboru BTC, ETH, BCH, LTC i ETC. Użytkownicy Coinbase mogli kupować pakiety już od 25 USD, 25 GBP lub 25 EUR, by przy użyciu jednego przycisku uzyskać dostęp do pięciu największych kryptowalut wprowadzonych na giełdzie.

Binance zaofertował DUSK po bardzo hojnym wkładzie w fundację

Binance nadal rozszerza swoją listę oferowanych tokenów dodając DUSK Network (DUSK). DUSK został dodany po tym, jak Binance otrzymał hojny prezent dla swojej fundacji. Zespół Dusk Network przekazał 3 012 BNB Fundacji Blockchain Charity Foundation jako nagrodę za zaofertowanie.

Daimler buduje hardware kryptoportfela do samochodów

Daimler, niemiecka firma międzynarodowa i matka Mercedes-Benz, współpracuje z Riddle & Code w celu zapewnienia rozwiązania interfejsu blockchain, aby z biegiem czasu zaoferować hardware kryptoportfeli do auta. Portfele samochodowe mają wiele różnych zastosowań, takich jak wspólne użytkowanie samochodów, autonomiczne pojazdy, wymiana danych o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i wykorzystanie ich w inteligentnych środowiskach miejskich w celu zmniejszenia zatłoczenia oraz obniżenia składek ubezpieczenia.

Kolejne wiadomości już wkrótce!

Nie przegap naszych kryptowiadomości i włącz powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz też do naszej społeczności na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here