[Wiadomości] • Krypto NBA • McAfee uruchamia giełdę McAfeeDEX • i więcej wydarzeń dnia

news-19-10-08

Krótkie podsumowanie głównych wydarzeń z wczoraj oraz informacje w pigułce dla tych, którzy nie są na bieżąco z nowinkami z kryptosfery (podsumowanie do każdego newsa poniżej):

Rynki

Bitcoin () wczoraj pokonał trend spadkowy i wrócił do poziomu ok. 8 200 $. Wzrost nadal trwa i przeniósł się na Altcoiny, które również nabrały sił i, w większości przypadków, się wzmocniły.

Kryptowaluty

Giełdy / banki

Regulacje

Krypto w NBA

The Sacraments Kings, drużyna NBA, wprowadza na rynek swój „Kings Token” – nagrody dla fanów. Tym samym stali się pierwszą profesjonalną drużyną sportową w USA, która uruchomiła coś takiego. Królowie są teraz również pierwszym zespołem NBA, który wdrożył program nagród oparty na blockchain. Zapowiedziany wczoraj Kings Token został opracowany we współpracy z Blockparty, platformą blockchain do sprzedaży biletów wydarzeń na żywo, zaangażowania fanów i tokenizowanej grywalizacji. Królowie planują dodać nowy program premiowy do pierwszej aplikacji prognostycznej NBA „Call the Shot” w nadchodzącym sezonie 2019-20.

Bitfinex i Tether stawiają czoła pozwowi o 1,4 miliarda dolarów od tych samych prawników, którzy pokonali w sądzie Wrighta

Prawnicy, którzy z powodzeniem pozwali Craiga Wrighta na miliardy dolarów w bitcoinach, obrali na celownik kryptogiełdę Bitfinex i związany z nią stablecoin Tether – oba podmioty musiały już stawić czoła istniejącym roszczeniom prawnym. Kyle Roche i Velvel Freedman wnieśli pozew z roszczeniem rekompensaty w wysokości 1,4 mld $ do jednego z nowojorskich sądów.

Teraz możesz obstawiać, kiedy i czy w ogóle Libra zostanie uruchomiona

Libra IFO, fizycznie rozliczany produkt, pozwala inwestorom obstawić, czy Libra zostanie uruchomiona przed datą rozliczenia 30 grudnia 2020 r. Produkt futures będzie dostępny 24 października i zostanie wypłacony w tokenach Libra. Data uruchomienia Libry – początkowo zaplanowana na początek 2020 r., teraz prawdopodobniej końcowa część 2020 roku, jeśli nie jeszcze później – została przesunięta po protestach regulacyjnych i odejściach partnerów, takich jak ubiegłotygodniowe odejście PayPal. Ponadto, niektórzy ustawodawcy krajowi wezwali nawet do zatrzymania projektu.

McAfee wprowadza na rynek zdecentralizowaną giełdę bez ograniczeń – McAfeeDEX

Nowa zdecentralizowana kryptogiełda Johna McAfee została wczoraj uruchomiona. Kryptogiełda nazywa się McAfeeDEX i będzie działała na blockchainie Ethereum (). W ogłoszeniu McAfee powiedział, że giełda będzie wspierać użytkowników z całego świata. Wersja betra zdecentralizowanej giełdy McAffiego została uruchomiona wczoraj. Strona główna zawiera trzy główne funkcje. Zgodnie z dostarczonymi informacjami wszystkie tokeny ERC-20 zostały dopuszczone do natychmiastowego bezpłatnego handlu.

Władze Hongkongu wydają nowe przepisy dotyczące kryptofirm w odpowiedzi na eskalację przemocy

W weekend na ulicach Hongkongu doszło do aktów przemocy, gdy demonstranci zwiększyli swoją obecność a policja zaś umocniła odpowiedzi na nie. Wydaje się, że organy regulacyjne wybrały szczególny czas na opublikowanie postu na temat kryptowalut, ponieważ w bankomatach w państwie wyspiarskim skończyła się gotówka. Ludzie przenoszą uwagę na bitcoiny, ponieważ napięcie pozostaje wysokie, a ich dostęp do oszczędności jest ograniczony. Czy reakcja władz na obecną sytuację dotyczy wyższej ceny BTC w HKG?

Kolejne wiadomości już wkrótce!

Nie przegap naszych kryptowiadomości i włącz powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz też do naszej społeczności na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here