[Wiadomości] • Novogratz: Ten rok będzie wielki dla Bitcoin • Tron kupił Steemit, platformę kryptoblogową • i inne wydarzenia dnia

news-19-10-24

Witamy w naszych wiadomościach. Poniżej znajdziesz przegląd najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatniego weekendu w kryptosferze.

Rynki

Weekend był bardzo burzliwy i nastąpiło kilka ostrych zwrotów akcji. Obecnie Bitcoin () jest nieco powyżej 9 700 $ i spada. Altcoiny również generalnie gwałtownie spadają, ogólnie kryptorynki od wczoraj nie powstrzymały spadku i spadają dalej. Niektóre z 10 najlepszych altcoinów (BCH, BSV, EOS (), ADA) straciły już ponad 10% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Kryptowaluty

Kryptogiełdy, banki

Regulacje, kryptowaluty państwowe

Tron kupił Steemit, platformę do kryptoblogów

Kiedyś bardzo popularne centrum mediów społecznościowych dla anarchistów, libertarian i kryptofanów generalnie przenosi operacje do sieci TRON (): „Steemit Inc., największa zdecentralizowana platforma społecznościowa i blogowa oparta na blockchain, ogłosiła strategiczne partnerstwo z TRON Foundation”. „Zespoły programistów TRON i Steemit natychmiast rozpoczną współpracę w celu dostarczenia ponad 20 milionów użytkowników, produktów i usług do blockchaina TRONu i jego społeczności w blockchainie Steemit i innych platform DApps opartych na blockchainie Steem”.

IOTA ogłosiła udaną łatkę błędu, który pozwolił włamać się do portfela Trinity

Programiści IOTA () twierdzą, że z powodzeniem załatali błąd, który był odpowiedzialny za ostatni hack portfela Trinity, który podobno doprowadził do straty w wysokości 1,6 miliona dolarów. Altcoin wciąż nie doszedł do siebie po ataku hakerów i awarii sieci, a cena tokena spadła o 11% w ciągu ostatnich 24 godzin. Jeśli masz na swoim komputerze zainstalowany Trinity wallet, zdecydowanie zalecamy jego uaktualnienie do nowej wersji, jak tylko zostanie opublikowana.

Novogratz: Ten rok będzie wielki dla Bitcoin

W ostatnim wywiadzie dla CNBC znany analityk Mike Novogratz zauważył, że Bitcoin może osiągnąć nowy rekordowy poziom w 2020 roku. Poprzedni ATH dla BTC to tylko 20 000 $, które światowa jedynka wśród kryptowalut osiągnęła pod koniec 2017r. Novogratz uważa, że ​​za około dziesięć miesięcy Bitcoin osiągnie jeszcze wyższe kwoty.

Justin Sun: Warren Buffet widzi przyszłość w blockchainie

Justin Sun twierdzi, że legendarny inwestor miliarder jest naprawdę uparty, jeśli chodzi o blockchain. W ostatnim tweecie Buffett potwierdził swoje przekonanie, że technologia blockchain ma długą przyszłość. „Uważa, że technologia blockchain będzie miała destrukcyjny wpływ na przyszłość płatności”, pisze TRON na Twitterze. Pomimo pozornie wysokiej pochwały Buffeta za blockchain, nadal nie jest zainteresowany kryptowalutami na tyle, by w nie inwestować. W rzeczywistości Buffett nadal sceptycznie odnosi się do Bitcoin i innych kryptowalut – i to się nie zmieni, bez względu na to, jak przekonująco o kryptowalutach mówił Sun podczas ich spotkania.

Binance złożył wniosek o licencję w Singapurze na nowych zasadach

Changpeng Zhao, CEO Binance, potwierdził, że jego firma złożyła wniosek o licencję na prowadzenie działalności w Singapurze. Kraj azjatycki wprowadził kompleksowe regulacje dla firm zajmujących się aktywami cyfrowymi. Zhao powiedział, że lokalne organy regulacyjne są otwarte i nakreślił szybką reakcję i współpracę.

Rosyjski bank centralny zakończył testowanie projektu pilotażowego tokenów blockchain

Według lokalnych raportów Centralny Bank Federacji Rosyjskiej zakończył projekt pilotażowy dotyczący emisji i dystrybucji „aktywów cyfrowych”. Pozwala to na digitalizację towarów, usług, papierów wartościowych i innych aktywów. Dzięki tej platformie każda organizacja może wydawać tokeny cyfrowe. To rzekomo zwiększy możliwości biznesowe w zakresie przyciągania kapitału, a jednocześnie stworzy nowe odpowiednie instrumenty inwestycyjne dla konsumentów.

Kolejne wiadomości już wkrótce!

Nie przegap naszych kryptowiadomości i włącz powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz też do naszej społeczności na Facebooku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here