[WIADOMOŚCI] Baidu uruchamia swoją platformę Totem • Viber chce mieć własny token

baidu

Baidu uruchamia platformę Totem • Viber chce własny token • Malta zatwierdziła przepisy o blockchain • TRON jest bezpieczny, giełdy testują przelewy • Huobi otworzył oddział w Australii, oferując pary fiat-krypto • Korea Południowa legimityzuje blockchain • szef BIS: Przestańcie próbować tworzyć pieniądze • CEO Ripple ponownie pozwany

Chińska wyszukiwarka Baidu uruchamia platformę blockchain

Baidu, zwane także chińskim Googlem, uruchomi platformę typu blockchain o nazwie „Totem”, służącej do wypłacania wynagrodzenia, podczas zbliżającej się konferencji 18 lipca. Baidu ogłosił uruchomienie blockchainowej platformy Totem w kwietniu. Totem wykorzystuje technologię blockchain do zarządzania prawami własności intelektualnej obrazów.
Więcej dowiesz się TUTAJ: www.ccn.com (w EN)

Viber to ostatnia aplikacja komunikacyjna, rozważającą stworzenie własnego tokenu

Nawiązując do trendów, które pojawiły się już u konkurencji, takiej jak Telegram, Line i Kik, Viber również rozważa stworzenie własnego tokena. Firma rozważa wsparcie dla własnego tokena, który został wydany przez spółkę matkę, pod nazwą Rakuten Coin.
Więcej informacji znajdziesz TUTAJ: bitcoin.com  (w EN)

Malta uchwaliła ustawę o blockhainie i tym samym potwierdziła pozycję Malty jako wyspy blockchain

Parlament maltański zatwierdził trzy projekty ustaw ustanawiające ramy regulacyjne dla technologii blockchain. Przepisy obejmują ustawę o innowacji cyfrowej na Malcie, ustawę o innowacjach technologicznych i usługach oraz ustawę o własności.
Więcej informacji znajdziesz TUTAJ: cointelegraph.com  (w EN)

Sieć TRON (TRX) jest uważana za bezpieczną, giełdy testują depozyty giełdowe

Sieć TRON (TRX) jest uważana za bezpieczną i stabilną, a niektóre kryptogiełdy testują depozyty giełdowe, a nawet wypłaty. Jednak proces jest wolny, doszło już nawet do wydania ostrzeżenia o zamieszaniu spowodowanym dwoma zestawami adresów. Zasoby cyfrowe TRX, które istniały w sieci Ethereum, nie są kompatybilne z nowymi tokenami na mainnecie Tron. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ: cryptovest.com  (w EN)

Huoibi otwiera australijską giełdę i oferuje pary krypto-fiat

Huobi Australia obsługuje obecnie Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ethereum Classic, Bitcoin Cash i kilka innych altcoinów w parach z dolarem australijskim. Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ: cryptovest.com  (w EN)

Korea Południowa legitymizowała blockchain poprzez nowe standardy klasyfikacji

Trzy południowokoreańskie ministerstwa – Krajowy Urząd Statystyczny, Ministerstwo Nauki i Technologii oraz Ministerstwo Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych – mówią, że od końca zeszłego miesiąca pracują nad ukończeniem nowego systemu klasyfikacji przemysłu blockchainowego. Ta propozycja powinna być gotowa pod koniec lipca. System będzie służył jako podstawa do kształtowania polityki, koncentrując się w szczególności na „wsparciu blockchaina i ramach regulacyjnych” i obejmuje takie obszary, jak systemy blockchain, rozwój zdecentralizowanych aplikacji (DApps) i kryptogiełdy.
Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ: cointelegraph.com (w EN)

Szef BIS do kryptoprojektów: „Zaprzestańcie starań o stworzenie pieniędzy”

Agustin Carstens, szef Banku Rozrachunków Międzynarodowych (Bank of International Settlemenst), podczas ostatniego wywiadu wywróżył szybki koniec dla kryptowalut i zalecał zakończenie ich rozwoju.
Więcej przeczytasz TUTAJ: coindesk.com  (w EN)

CEO Ripple stawia czoło kolejnemu procesowi

Trzeci zarzut, który dotyczy nadużyć w zakresie papierów wartościowych, został złożony w ubiegłym tygodniu przeciwko Ripple Labs Inc, XRPII LLC i jej prezesowi, Bradley’owi Glaringhouse’owi. Ripple w ostatnim czasie bardzo się starał odgrodzić od kryptowaluty XRP, mając nadzieje, że ten czarny scenariusz się nie spełni.
Dowiedz się więcej TUTAJ: bitcoin.com  (w EN)

RoboMarkets1

RoboMarkets2

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu, aby uzyskać instrukcje. Również śledź nas na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here