[WIADOMOŚCI] Dominacja Bitcoina • Cardano na KuCoin • i inne newsy

wiadomosci-bitcoin-dominacja-libra

WRÓCILIŚMY! Drogi kryptoczytelniku, Kryptomagazyn wraca szerzyć (dobrą) nowinę na temat kryptowalut. Na pierwszy rzut idą zagraniczne newsy: KuCoin dodał Cardano, Bitcoin () nieprzerwanie od 18 miesięcy dominuje na rynku, wenezuelski bank musi przyjąć państwowe Petro, Libra w niełasce USA i dalsze wiadomości dnia. 

Kryptomagazyn powraca!

Po prawie rocznej przerwie wracamy z nową porcją energii, wiadomości i ciekawostek z kryptoświata! Drogi czytelniku, spodziewaj się regularnej porcji ciekawych i wiarygodnych informacji na temat kryptosfery.

Dominacja BTC na rynku przypomina czasy jego ATH

Jednym z ważnych wskaźników monitorowania rozwoju rynku kryptowalut jest dominacja Bitcoin, który pokazuje udział BTC w rynku. Obecnie wynosi 63%. To najwyższa wartość, od grudnia 2017 r., kiedy BTC osiągnęło najwyższą wartość (ATH) wynoszącą około 20 000 USD.

Libra popada w niełaskę w USA

Minęło zaledwie kilka tygodni, odkąd Facebook zapowiedział swoją cyfrową walutę Libra, i amerykańscy prawodawcy już wzywają giganta mediów społecznościowych do zawieszenia planów jej wprowadzenia. We wtorek kilku członków amerykańskiego Komitetu Demokratycznego opublikowało list otwarty do kierownictwa Facebooka, prosząc o „natychmiastowe wyrażenie zgody na moratorium” wprowadzenia waluty cyfrowej.

Kryptogiełda KuCoin dodała Cardano

Cardano (ADA) jest teraz dostępne na kryptogiełdzie KuCoin. Obsługiwane pary biznesowe obejmują ADA / BTC i ADA / USDT. Depozyty są dostępne natychmiast, transakcje od 4 lipca a wypłaty od 8 lipca.

Petro dostępny w 790 oddziałach Wenezuelskiego Banku

Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro wprowadził agresywny plan wsparcia kryptowaluty Petro i jego powszechnego przyjęcia, nakazując największemu wenezuelskiemu bankowi zaakceptowanie tej kryptowaluty w prawie 790 oddziałach. Wydał polecenie na dystrybucję 1 miliona kryptoportfeli wśród młodych obywateli. W reakcji na te działania, cena Petro na rynku krajowym wzrosła o 25%.

General Bytes dominuje na rynku krypto ATM

Praska General Bytes coraz bardziej dominuje na globalnym rynku z bankomatami wymieniającymi gotówkę za bitcoiny. Na świecie jest ponad 1600 urządzeń, co stanowi prawie jedną trzecią wszystkich światowych bitcoinomatów.

Więcej info na E15.cz (wyłącznie w języku czeskim)

Już wkrótce kolejne wiadomości z kryptosfery!

Nie przegap naszych kryptowiadomości i włącz powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz też do naszej społeczności na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here