[WIADOMOŚCI] Niedźwiedzie tracą moc na Bitcoinie • Płatności nie są zabójcą bitcoinów i inne wiadomości

zagle-krypto

Niedźwiedzie tracą moc – Bitcoin odbił się od dna • Change Wallet – nowy kryptoportfel bez opłat • zabójcą Bitcoina jest ransomware, nie wolne płatności • Fed Coin wstrzymany • Korea Południowa obniża podatki dla początkujących blockchain projektów • Malta kontynuuje ścieżkę do krypto-dominacji

Niedźwiedzie tracą siłę – Bitcoin poza dnem

Po siedmiu miesiącach poważnego spadku na kryptorynku, niedźwiedzie wreszcie się zmęczyły, przy czym cena Bitcoina jest gotowa na przełomanie. Tak twierdzi Barry Silbert, założyciel Digital Currency Group (DCG), być może najbardziej produktywnego funduszu krypto-inwestycyjnego. Silbert powiedział CNBS, że ostatni wzrost o ponad 7000 USD może wskazywać, że Bitcoina odbił się od dna. Silbert powiedział:

„Kiedy prezes Fed mówi o negatywnie w kontekście Bitcoin, Howard Marks mówi o negatywnie o Bitcoinie oraz KRD Ken Griffin mówi o Bitcoinie z pogardą oraz o tym, że Bitcoin się nie porusza, myślę, że to oznaka uporu.”

Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ: https://www.ccn.com/ (w EN)

Zabójcą Bitcoina jest oprogramowanie ransomware, nie wolne płatności

Stripe, pionier w dziedzinie płatności cyfrowych, umożliwił już w 2015 roku biznesmenom akceptację Bitcoina. Jednak w kwietniu firma zaprzestała świadczenia tych usług. COO Stripe, Claire Hughes Johnson, na konferencji Brainstorm Tech powiedziała, że ​​powodem, dla którego firma opuszcza BTC, jest to, że usługi płatności oparte na blockchain są wolne i niepraktyczne. Zakwestionowała również główne zastosowanie kryptowalut i praktyczne zastosowanie technologii blockchain.
Więcej przeczytaj TUTAJ: https://www.ccn.com/ (w EN)

Change Wallet – portfel bez opłat

Napływ pozytywnego rozwoju i nowych produktów pomaga zwiększyć współczynnik akceptacji kryptowalut. Jednym z najnowszych produktów jest Change Wallet. Change, firma z siedzibą w Estonii, finansowana z Singapuru, uruchomiła Change Wallet – aplikację mobilną, która pozwala użytkownikom bezpłatnie kupować i wymieniać kryptowaluty. Ta aplikacja obsługuje Bitcoin, Ether, Ripple, Litecoin i Tether.
Więcej znajdziesz TUTAJ: https://bitcoinist.com/ (w EN)

Izba Reprezentantów USA: Fed Coin nie będzie na razie dostępna

Amerykańska Izba Reprezentantów ds. Usług Finansowych spotkała się w celu omówienia przyszłości „walut cyfrowych”. Głównym celem spotkania było zbadanie stosunku rządu USA do kryptowalut i omówienie ich ewentualne wdrożenie w bankach centralnych. Komisja wysłuchała siedmiu ekspertów reprezentujących Uniwersytet Kalifornijski w Santa Barbara (UCSB), Heritage Foundation, Brookings Institute i R Street Institute. Specjaliści z UCSB dostrzegają malejącą przydatność pieniądza papierowego, ale nie zalecają wprowadzenie amerykańskiej waluty cyfrowej FedCoin.
Więcej dowiesz się TUTAJ: https://cryptoslate.com/ (w EN)

Korea Południowa obniża podatki dla nowych projektów blockchain

Wraz z nieuchronną legalizacją kryptogiełd, Korea Południowa nadal udrażnia drogę rozwojowi blockchain. Z tego powodu rozważa obniżenie podatków dla startupów blockchain. Wiceminister Ko Hyoungk przedstawił kilka rozwiązań mających na celu podsycenie innowacji w kraju. W tym restrukturyzacja podatku dochodowego od osób prawnych, która pozwoliłaby na większe wsparcie tworzenia miejsc pracy w nowo powstających przemysłach kryptosfery.
Więcej dowiesz się TUTAJ: https://bitcoinist.com/ (w EN)

Malta kontynuuje swoją drogę do krypto-dominacji

Maltańska Giełda Papierów Wartościowych (MSX) podpisała Protokół Ustaleń (MoU) z chińską kryptogiełdą OKEx, tworząc wspólnie nowe regulowane giełdy. Komunikat prasowy z 19 lipca potwierdza ruch, który przewiduje trójstronne porozumienie między MSX, OKEx i niemiecką platformą Blockchain Neufund. Powinni utworzyć tak zwany token ofertowy. Przewodniczący MSX Joe Portelli powiedział:

„Malta jest na najlepszej drodze, by stać się centrum doskonałości w globalnym, cyfrowym i innowacyjnym społeczeństwie”

Więcej na ten temat dowiesz się TUTAJ: https://bitcoinist.com/ (w EN)

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu, aby uzyskać instrukcje. Śledź nas również na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here