Aimedis – ICO: Holenderska platforma eHealth weszła na rynek kapitałowy

aimedis

Aimedis, blockchain platforma eHealth funkcjonująca na podstawie AI [sztucznej inteligencji], która zrewolucjonizuje interakcję między pacjentami i lekarzami, szpitalami, aptekami i terapeutami wzajemnie uruchomiła AIM token, aby zafinansować wejścia na rynek globalny.

Od środy 16.05 inwestorzy w końcu mają możliwość zdobycia własnego udziału w wyjątkowym projekcie, ze względu na międzynarodowe wejście Aimedis na rynek, chodzi o zakup tokenów AIM: żetony AIM są teraz dostępne z 20% przedsprzedażowym bonusem i 5% early bird premią tylko u czeskiego domu inwestycyjnego INVEST BRIC.

Uwaga: Ten artykuł jest sponsorowany przez BRIC Invest, który bierze za niego odpowiedzialność.

Aimedis ma na celu kształtować przyszłość opieki dla zdrowia poprzez dostarczanie zaawansowanych i w pełni funkcjonujących platform, zabezpieczone blockchainem i obsługiwany AI, który pozwala pacjentom, by przejąć kontrolę, bezpieczną wymianę danych dotyczących zdrowia, dostęp do najlepszej opieki medycznej, uzyskać poradę, przepisy i stać się częścią rewolucji medycznej.

Wydając 300 milionów tokenów AIM w wysokości 0,12 USD za sztukę, konsorcjum Aimedis dostarczy ok. 360 milionów dolarów na sfinansowanie globalnego wejścia na udaną platformę na rynku, najpierw w Chinach i innych krajach Dalekiego Wschodu. AIM żeton będzie również pomocny w szybszym ekosystemie wewnątrz platformy: AIM będzie walutą w systemie, co pozwala uczestnikom na zakup i sprzedaż leków, usługi (np. konsultacji), płacenie przepisów, a również aby zachęcić innych pacjentów, którzy dostarczają cennych informacji na temat zdrowia (na przykład przez tworzenie grup interesujących się jednym tématem, dzieleniem się doświadczeniami lub ocenianiem lekarzy, usług i leków).

Miro Soukup, członek zarządu czeskiego domu inwestycyjnego BRIC INVEST podsumowuje:

„Z naszą ofertą AIM tokenów z 20% przedsprzedażowym bonusem i 5% premią early-bird mają inwestorzy niepowtarzalną okazję do zakupu akcji Aimedis, tym samym uczestniczą w powstaniu nowego rynku eHealth, który prędzej czy później zmieni sposób, w jaki pacjenci będą współdziałać z innymi członkami i przedstawicielami w branży opieki zdrowotnej w przyszłości.”

Więcej informacji o AIM i Aimedis: https://www.bric-holding.com/aimedis-ico-EN.html

Tokeny możesz kupować teraz na stronach BRIC INVEST.

Nie przegap nowe wiadomości i włącz opcję dzwonka w lewym dolnym rogu lub śledź nas na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here