Jak kupować i sprzedawać kryptowaluty bez opłat

handel kryptowalutami

Jesteś zmęczony wysokimi opłatami w kantorach i niedziałającymi giełdami, w których czekasz na withdrawal (wypłatę) do dwóch dni? Naprawdę nie ma dobrego sposobu na kupowanie kryptowalut, czy ich zamiany na fiat pieniądze (klasyczne) i przesyłanie ich bezpośrednio na swoje konto bankowe? Oczywiście, że jest!

Jeszcze zanim zaczniemy, z pewnością nie polecamy giełdy Kraken. Od jakiegoś czasu po prostu…nie działa. Chcemy przedstawić lepszy i tańszy sposób na konwersję fiatów na kryptowaluty w obu kierunkach.

Sztuczka w kantorze Coinbase

Najpierw utwórz konto w kantorze CoinBase i prześlij tam pieniądze PRZELEWEM BANKOWYM. Zdecydowanie nie używaj karty kredytowej, musiałbyś zapłacić 3,25% opłaty. Zobacz instrukcje w tym artykule. Będziemy zadowoleni, jeśli przejdziesz przez nasz link referencyjny (znajdziesz go w przewodniku). Tym samym wesprzesz Kryptomagazyn.

Cały proces potrwa kilka dni, ale dobrą wiadomością jest to, że nie trzeba tego powtarzać. A teraz przejdźmy do sedna. Kiedy po raz pierwszy kupisz kryptowalutę za co najmniej 100 USD (330 PLN), Coinbase wyśle ​​ci prezent w wysokości 10$ (w Bitcoinach).

Nie kupuj więcej na coinbase, opłaty 1,5% są wysokie, ale przy odrobinie wysiłku można obniżyć je do zera.

Kupuj i sprzedawaj za darmo na GDAX

GDAX jest giełdą flagową fimy Coinbase. Można tam handlować kryptowalutami Bitcoin (), Ethereum , Bcash i LitecoinOto jak utworzyć konto GDAX .

Resztę pieniędzy należy zatem przekazać do GDAX, kupuj, sprzedaj, a w razie potrzeby wpłać depozyt (przelejesz) dodatkowe pieniądze z banku, ewentualnie na swoje konto bankowe withdrawnite (wypłacisz) wszelkie zarobki. W GDAX można handlować za 0% opłat. W praktyce rzeczywiście kupujesz i sprzedajesz za darmo. Jedyną opłatą, która Cię dotyczy, jest opłata za przelew SEPA.

Pomiędzy kantorem Coinbase i giełdą GDAX możliwe jest natychmiastowe przelewanie zarówno kryptowalut, jak i klasycznych pieniędzy fiducjarnych (euro, złote).

Gdzie handlować resztą kryptowalut?

Niestety, możesz wymieniać tylko cztery kryptowaluty na GDAX. A w rzeczywistości jest ich ponad tysiąc! Jak do nich dotrzeć? Wybór niezawodnej wymiany jest trudny. Zasadniczo nie istnieje jakościowa i bezpieczna krypto-giełda z dużą ilością kryptowalut.

Jeśli chcesz handlować z innymi kryptowalutami, ważne jest, aby wybrać właściwą giełdę. Dzięki naszej selekcji pomoże nam nasz artykuł na temat giełd. Pod nim znajdziesz instrukcje dotyczące korzystania z wybranych giełd.

Dołącz do nas na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here