Po ogłoszeniu wpisu NEM na Binance, cena XEM idzie szybko w górę

NEM Binance

Czy może być coś lepszego dla kryptowaluty niż wpisasnie jej na jedną z głównych giełd? Giełda Binance w Hong Kongu ogłosiła rozpoczęcie handlu z XEM. Zaraz po ogłoszeniu tej wiadomości cena XEM poszła w górę.

Wiadomość podaje, że na giełdzie Binance obecnie można handlować parami XEM / BNB, XEM / BTC i XEM / ETH. W ciągu ostatnich kilku tygodni XEM okazał się najgorszym z 25 najlepszych altcoinów.

Możesz być zainteresowany: Wszystko o kryptowalucie NEM

Atak na giełdę Coincheck pogrążyła cenę

Ceny nieznacznie wzrosły po tym, jak Coincheck ogłosił, że zwrócił straty wszystkim 260 000 klientom dotkniętych kradzieżą NEM w wysokości 523 milionów USD.

Regeneracja po wpisaniu na giełdę Binance

Wartość XEM natychmiast zareagowała na wiadomość o wpisaniu jej na giełdę Binance. Według danych z Coinmarketcap, wzrosła ona o ponad 20% w ciągu godziny, z 0,28 USD do 0,34 USD lub prawie o 25% względem Bitcoina.

NEM Binance

Wniosek

Na przykładzie kryptowaluty NEM łatwo zauważyć, jak gwałtownie kryptorynki reagują na wiadomości, zarówno pozytywne, jak i negatywne. W czasach powszechnego wzrostu rynku trudno jednak ocenić, czy NEM utrzyma tę cenę.

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu, aby uzyskać instrukcje. Śledź nas również na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here