First Crypto ETF uruchamia ICO, przynosząc profesjonalizm i innowacyjną technologię

first-crypto-etf-logo

Pierwsze Crypto ETF uruchamia ICO. Zainteresowani kupcy oferują 59 500 000 tokenów w cenie 0,2 euro za 1 tokena. ICO jest otwarte od 19 lutego. Wszyscy uczestnicy mają możliwość zarejestrowania się na stronie internetowej w celu utworzenia własnego konta. Projekt, który już przeszedł pomyślnie pre-ICO, przeniósł się do następnego etapu. Handel tokenami będzie gwarantowany na więcej niż jednej  kryptogiełdzie. Pierwsza giełda, na której zostanie sprzedany token, zostanie ogłoszona przez First Crypto ETF podczas ICO.

Zastrzeżenie: Ten artykuł jest sponsorowany przez First Crypto ETF.

Jak to działa

Każdy uczestnik dostaje token, który reprezentuje portfolio 10 kryptowalut o wystarczającej płynności i atrakcyjności. Wartość tokena będzie powiązana z rozwojem wartości kryptowalut. Daje to ogółowi społeczeństwa i doświadczonym graczom prostą możliwość uczestniczenia w świecie cyfrowych walut. Zamiast kupować pewną ilość kryptowalut, wystarczy kupić jeden token. First Crypto ETF pozwoli Ci zaoszczędzić czas i koszty związane z zakupem, analizą i z trudnym wyborem w co zainwestować.

Handel będzie tak zwanym authorize engine

Zarządzanie portfolio zapewni innowacyjną i inteligentną technologię – authorize engine. Jest to zaprogramowane specjalnie do administrowania kryptowalut. Technologia o dokładności sztucznej inteligencji będzie kierować zakupami i sprzedażą oraz utrzymywać cenę tokena w zgodności z wartością portfolia.

Technologia działa na zaawansowanej infrastrukturze sprzętowej i renomowanych rozwiązaniach chmurowych. Część oprogramowania zapewnia doświadczony zespół programistów renomowanej firmy Vacuumlabs, która ma doświadczenie w programowaniu dla instytucji finansowych i banków.

Dzięki unikalnej technologii, koszty zakupu i sprzedaży kryptowalut zostaną zmniejszone. First Crypto ETF zapewnia przejrzystość i jawność. Portfolio i działania firmy będą kontrolowane przez jeden z tzw. dużych 4 (KPMG, EY, PwC, Deloitte). Przejrzystość i jawność jest ważna dla First Crypto ETF. W przeciwieństwie do innych projektów ICO, wybiera podejście prokliencki i nie robi z uczestników zakładników albo ofiar.

Kryptowaluty w portfolio będą ostrożnie i bezpiecznie przechowywane na cold wallets. W kolejnym etapie będzie projekt z ulepszony rozwiązaniem Digital Asset Custody, które zapewni standardy porównywalne do światowej opieki finansowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here