[Wiadomości] • Bakkt ogłasza zatwierdzone przez CFTC opcje BTC • XRP to prawdziwa waluta w przeciwieństwie do Libry • i inne wydarzenia dnia

news-19-10-25

Przedstawiam krótkie podsumowanie najistotniejszych wiadomości z minionego dnia, pod podsumowaniem znajdziesz rozwinięcie informacji dla poszczególnego newsa. 

Rynki

Po wczorajszym poważnym upadku kryptorynki powoli się regenerują.  Bitcoin () nadal wynosi około 7 500 $.

Kryptowaluty

Giełdy / banki

Blockchain / technologia

Inwestorzy Telegramu wyrażają zgodę na przesunięcie uruchomienia TON do 30 kwietnia 2020 r. i odmawiają zwrotu inwestycji

Inwestorzy tokenów Gram firmy Telegram, których pierwotne uruchomienie zaplanowane zostało na koniec bieżącego miesiąca, zgodzili się przełożyć uruchomienie blockchaina Telegram Open Network (TON) do 30.04. przyszłego roku. Inwestorzy projektu Telegram postanowili pozostać przy firmie, pomimo nakazu amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd na zaprzestanie oferowania tokenów tej platformy służącej do przesyłania wiadomości.

Amerykański kongresman: „XRP to prawdziwa kryptowaluta, w przeciwieństwie do Libry”

Społeczność XRP ma jeszcze jeden powód do radości. Amerykański kongresman z Partii Republikańskiej Ted Budd z Północnej Karoliny nazwał XRP „prawdziwą kryptowalutą” wraz z BTC i ETH, które wymienił w kolejności kapitalizacji rynkowej. Kongresmen powiedział, że przeciwieństwie do nich, Libra nie jest kryptowalutą.

Bakkt ogłosił wprowadzenie opcji regulowanych na Bitcoin

Dzień po tym, jak Bakkt zanotował swoją najwyższą miesięczną transakcję futures, platforma ogłosiła, że ​​zrobiła kolejny krok naprzód z kontraktem na dostarczanie opcji Bitcoin. Umowa opcji Bitcoin zostanie uruchomiona pod koniec tego roku – 9 grudnia 2019 r. Wprowadzenie na rynek oznacza, że ​​Bakkt stanie się pierwszą platformą do wprowadzenia regulowanej umowy opcji bitcoin na kontraktach bitcoin futures. ICE Futures USA otrzymało zielone światło od Commodity Futures Trading Commission (CFTC).

Dogecoin był notowany na Binance US

Binance.US ogłosił wczoraj dodanie do oferty kryptowaluty Dogecoin () w parze biznesowej DOGE/USDT. Jak dotąd otwarte są tylko depozyty, handel został aktywowany o godzinie 1:00 UTC. Kryptowaluta, wprowadzona po raz pierwszy w 2014 r., oddaje cześć popularnym memom internetowym dotyczących rasy psów Shiba Inu.

Blockchain jest zabójcą demokracji

Na ostatniej konferencji IT w Wielkiej Brytanii John Straw, starszy konsultant globalnej firmy konsultingowej McKinsey & Company, wydał następujące ostrzeżenie: „Blockchain sprawia, że ​​transakcje są niewidoczne dla podatnika. Właśnie dlatego Francja i Niemcy zasadniczo stawiają opór Librze i całkiem słusznie. Pod wieloma względami Blockchain jest zabójcą demokracji”.

Kolejne wiadomości już wkrótce!

Nie przegap naszych kryptowiadomości i włącz powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz też do naszej społeczności na Facebooku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here