[Wiadomości] • Bitcoin spada do 9 100 $ • MoneyGram otrzymał od Ripple 11,3 miliona USD • i więcej wydrzeń

news191125

Witamy w naszych wiadomościach. Poniżej znajdziesz przegląd najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatniej doby w kryptosferze.

Rynki

Bitcoin () doznał gwałtownego spadku w nocy i dziś rano, obecna cena wynosi nieco powyżej 9 100 $ i wciąż spada. Altcoiny również spadają, prawie każdy o 10% w ciągu ostatnich 24 godzin. Zatem teoria Bitcoinów jako raju przed upadkiem tradycyjnych rynków podczas epidemii koronawirusa nie została potwierdzona. Nastroje na rynkach wróciły do ​​strefy strachu.

Kryptowaluty

Kryptogiełdy, banki

Blockchain

Warren Buffett przekazał kryptowaluty od Justina Suna za około 40 000 $ na cele charytatywne

Warren Buffett, legendarny inwestor i dyrektor generalny Berkshire Hathaway, powiedział, że przekazał kryptowaluty o wartości prawie 40 000 $ na rzecz fundacji GLIDE. Kryptowaluty otrzymał w prezencie od Justina Suna podczas ich spotkania.

W 2014 roku Tyler Winklevoss kupił bilet kosmiczny za 314 BTC, dziś o wartości 3 milionów dolarów

W styczniu 2014 r. Tyler Winklevoss, który razem ze swym bratem bliźniakiem założył kryptogiełdę Gemini, kupił bilet na podróż kosmiczną od Virgin Galactic. Bilet kosztował go w tym czasie 250 000 $, za które zapłacił w BTC. W tym czasie było to 312,5 BTC. Bitcoiny wydane na podróż kosmiczną mają dziś wartość ponad 3 miliony dolarów.

MoneyGram otrzymał w sumie 11,3 miliona dolarów od Ripple

Według oświadczenia zgłoszonego do amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), sieć przekazów pieniężnych MoneyGram otrzymała od Ripple Labs ponad 11 milionów dolarów. W komunikacie prasowym MoneyGram poinformowało, że otrzymało od Ripple środki podzielone kwartalnie: w czwartym kwartale 8,9 mln $ oraz 2,4 mln $ w trzecim kwartale, w sumie 11,3 mln $.

Coinbase ogłosiła plan reakcji na rozprzestrzenianie się koronawirusa

Według dokumentu udostępnionego publicznie przez CEO Coinbase, Briana Armstronga, Coinbase przygotowuje czteroetapową odpowiedź na COVID-19. Każda faza planu rozpocznie się po wzroście liczby osób zakażonych koronawirusem. Gdy wystąpi ponad 100 przypadków zakażeń, faza 1. stanie się skuteczna. Plan obejmuje również szczegółowe środki, takie jak zwiększenie częstotliwości sprzątania biur i ograniczenie osób odwiedzających biura tylko do podstawowego personelu. Daje również pracownikom możliwość pracy z domu.

Agencja Moody oceniła nowy startup z Emiratów, który wykorzystuje blockchain do wdrożenia KYC

Agencja Moody oceniła pozytywnie nową platformę Know Your Customer (KYC), opartą na blockchainie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Według raportu krajowej sieci medialnej The Nationals z 26 lutego, agencja ratingowa powiedziała, że ​​platforma poprawi jakość aktywów i zwiększy zyski. W tym miesiącu utworzono konsorcjum sześciu banków, które posiadały prawie 45% wszystkich aktywów bankowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, aby udostępniać zweryfikowane dane klientów przy użyciu technologii blockchain. Według agencji nowa platforma KYC poprawi zgodność z lokalnymi i międzynarodowymi przepisami, zapewniając jednocześnie informacje dla klientów.

Kolejne wiadomości już wkrótce!

Nie przegap naszych kryptowiadomości i włącz powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz też do naszej społeczności na Facebooku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here