[Wiadomości] • HTC Exodus 1 z bonusem 100 USD w BNB • Blisko 70 funduszy hedgingowych zamknięto w tym roku • i więcej wydarzeń

news191205

Oto krótkie podsumowanie najważniejszych wiadomości z ostatniej doby. Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje o każdym wydarzeniu. 

Rynki

Sytuacja na rynkach jest w miarę spokojna po wczorajszym spadku BTC do 7 200 USD. Bitcoin () odrobił trochę strat i obecnie handluje na poziomie 7 360 USD i nieznacznie rośnie. Altcoiny również mają raczej zielone liczby. Jednak rynek po wczorajszym spadku ponownie zdominował strach – indeks F&G wynosi 21 , a to oznacza skrajny lęk.

Kryptowaluty

Banki / giełdy

Technologia / ciekawostki

W tym roku zamknięto prawie 70 funduszy hedgingowych

W bieżącym roku zamknięto blisko 70 kryptowalutowych funduszy hedgingowych, które w dużej mierze służą inwestorom instytucjonalnym, takim jak fundusze emerytalne i firmy rodzinne. Według badania przeprowadzonego przez Crypto Fund Research w USA oraz Bloomberga, liczba nowych funduszy uruchomionych w tym roku jest o połowę mniejsza w porównaniu z 2018 r. Region Północnoafrykański prowadzi z liczbą zamkniętych funduszy kryptograficznych (28), następna jest Europa (23), Azja i Pacyfik (14) i inne (3).

Ośmiu byłych programistów Morgan Stanley otworzyło własną superszybką kryptogiełdę dla instrumentów pochodnych

Ośmiu byłych głównych deweloperów jednego z największych banków inwestycyjnych na Wall Street, Morgan Stanley, otworzyło własną kryptogiełdę dla instrumentów pochodnych. Przedstawiciele kryptogiełdy o nazywie Phemex (odniesienie do „greckiej bogini sławy i dobrej woli”) twierdzą, że jest dziesięciokrotnie razy szybsza niż inne platformy i ma możliwość obsługi 300 000 transakcji na sekundę. Twierdzą również, że czas zamówienia i czas reakcji wynosi „mniej niż 1 milisekunda”. Dostępna jest dla klientów detalicznych i instytucjonalnych z siedzibą w Singapurze, oferuje kilka umów na kryptowaluty na czas nieokreślony powiązanych z BTC, ETH, XRP, LTC i EOS () i handluje z dźwignią 100x.

Firma-matka kryptogiełdy Upbit nawiązała współpracę z Ledger, aby oferować usługi powiernicze

DXM, spółka zależna zajmująca się usługami finansowymi południowokoreańskiego fintechu Dunamu, współpracuje z firmą Ledger, aby zapewnić cyberbezpieczeństwo kryptowalut dla swoich usług przechowywania kryptoaktyw (custody) dla inwestorów instytucjonalnych. Usługa Ubitbit safe będzie rzekomo wykorzystywać technologię bezpieczeństwa sprzętowego Ledger, aby handel był bardziej wydajny i bezpieczny dla klientów instytucjonalnych.

Kryptogiełda BitFlyer dodaje InstantBuy, zakup kryptowalut za pomocą kart kredytowych i debetowych

Uznana za jedną z dziesięciu posiadaczy „prawdziwych” wolumenów handlu, według Bitwise, krytpogiełda BitFlyer właśnie ułatwiła użytkownikom zakup kryptowalut. Europejski oddział giełdy ogłosił w czwartek, iż do platformy został dodany „InstantBuy”, który umożliwia użytkownikom kupowanie kryptowalut za pomocą kart kredytowych, debetowych oraz lokalnych przelewów natychmiastowych, takich jak Sofort, iDeal i GiroPay.

HTC Exodus 1 z bonusem 100 USD w BNB dla pierwszych nabywców

Blockchainowy smartphone tajwańskiego giganta HTC, przedstawiony rynkowi w minionym miesiącu, będzie jutro dostępny na stronie HTC EXODUS. Smartfon o nazwie HTC EXODUS 1 można nabyć na Binance w cenie 599 USD lub 889 USD. Użytkownicy mogą również kupić go po cenie równoważnej w akceptowanych kryptowalutach, takich jak BTC i BNB, ogłosiła giełda w środę. Binance daje również pierwszym 500 kupującym premię 100 USD w BNB, według zasady „kto pierwsz ten lepszy”.

CEO BAKKT Kelly Loeffler została senatorem USA dla stanu Georgia

Gubernator stanu Georgia Brian Kemp oficjalnie nominował CEO Bakkt Kelly Loeffler do Senatu USA. Nominacja miała miejsce w środę, nowa senator zajmie miejsce senatora Johnny’ego Isaksona.

Kolejne wiadomości już wkrótce!

Nie przegap naszych kryptowiadomości i włącz powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz też do naszej społeczności na Facebooku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here