[Wiadomości] • Kapitalizacja rynkowa Bitcoinów może sięgać nawet 2 bilionów USD • Połączenie przeglądarki Brave i kryptogiełdy Binance • i inne wiadomości

news-20-03-25

Witamy w naszych wiadomościach. Poniżej znajdziesz przegląd najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatniej doby w kryptosferze.

RYNKI

Na kryptorynkach trochę się uspokoiło, Bitcoin () zachował zyski, ale nie urósł i obecnie kosztuje około 6 700 $. Altcoiny również teraz nieznacznie się zmieniają, obecnie przechodzą raczej do czerwonych liczb. Oświadczenie Trumpa w sprawie pakietu wsparcia gospodarczego w wysokości 6 bilionów dolarów prawdopodobnie zaskoczyło rynki. Musimy czekać na dalszy rozwój.

Kryptowaluty, kryptorynki

Bitcoin (BTC), największa kryptowaluta na rynku, może w przyszłości przyciągnąć dużą liczbę inwestorów. Jeśli nawet niewielka część światowej gospodarki wejdzie w ten obszar, osiągnięcie kapitalizacji rynkowej w wysokości 2 bilionów dolarów może okazać się realne. W niedawnym tweecie CEO Binance, Changpeng Zhao, wyjaśnił, że taka kapitalizacja rynkowa spowodowałaby zmianę ceny bitcoinów na 100 000 $.

Według założyciela Ethereum (), Vitalika Buterina, fakt, że nie ma możliwości wymiany Bitcoinów na Ethereum (i odwrotnie) bez polegania na osobach trzecich, jest zawstydzający. Napisał na Twitterze, że konieczna jest zdecentralizowana giełda bez potrzeby zaufania do strony trzeciej. Buterin chce ułatwić wymianę BTC na ETH, a także handel tokenami ERC-20 przy użyciu protokołu Uniswap.

IOHK wydało Ouroboros Hydra – protokół „out-of-string” stworzony przez zespół IOHK i partnerów laboratorium badawczego DLT na Uniwersytecie w Edynburgu. Zespół tworzył Hydrę przez 5 lat. Hydra umożliwia większą skalowalność sieci Cardano, zapewniając jednocześnie minimalne opóźnienia oraz minimalne przechowywanie danych w węźle. Hydra pozwoli również programistom tworzyć różne dappy, takie jak te dotyczące mikropłatności, głosowania itp. – wszystko to, co wymaga niskich opłat i natychmiast potwierdzonych operacji.

Wiele anonimowego wydobywania ma miejsce na blockchainie BSV i nikt nie jest pewien, skąd wychodzi hashrate. Teraz anonimowi górnicy w sieci BSV stanowią 55% całej sieci hashrate. Większość kryptofanów rozumie, że jeśli jedna jednostka kontroluje więcej niż 51% sieci, możliwe jest podwójne wydawanie i reorganizacja ciągów. BSV zawsze było otoczone kontrowersjami i jest również znane ze związku z Craigiem Wrightem, który twierdzi, że jest Satoshi Nakamoto.

Amerykański sąd stwierdził, że skoro Telegram planował sprzedawać swoje tokeny TON na rynkach wtórnych, zgodnie z testem Howeya zostaną one zaklasyfikowane jako nienotowane papiery wartościowe. Plan emisji tokenów Telegram (Gram) otrzymał kolejny cios. Na specjalny wniosek SEC sąd USA zwrócił się do platformy komunikacyjnej Telegram o powstrzymanie się od procesu wydawania tokenów zaplanowanego na następny miesiąc.

Kryptogiełdy i banki

Firma OKEx ogłosiła dzisiaj uruchomienie „EARN” – nowego skonsolidowanego pulpitu nawigacyjnego z przeglądem wszystkich ofert pasywnego dochodu na jednym interfejsie.

Brave połączyło siły z maltańską kryptogiełdą Binance, aby zintegrować funkcję handlu walutami cyfrowymi na swojej platformie. Dzięki tej współpracy użytkownicy Brave będą mogli bezproblemowo handlować zasobami cyfrowymi za pośrednictwem Binance. Ponadto będą mogli kupować i sprzedawać kryptoaktywa, przeglądać salda aktywów i uzyskiwać adresy depozytów bez opuszczania przeglądarki. Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem nowo zintegrowany widget jest dostępny na nowej stronie Brave. To sprawia, że ​​Brave jest jedyną przeglądarką, która pozwala użytkownikom kupować i handlować kryptowalutami. Połączenie umożliwia użytkownikom Brave’a na handel głównymi walutami cyfrowymi, w tym BTC, ETH, XRP i LTC.

Kolejne wiadomości już wkrótce!

Nie przegap naszych kryptowiadomości i włącz powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz też do naszej społeczności na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here