[Wiadomości] • McAffee przekonany o cenie 1 mln USD/BTC w 2020 r. • Binance delistuje 30 par • i więcej wydarzeń dnia

news-19-01-01

Krótkie podsumowanie głównych wydarzeń z wczoraj oraz informacje w pigułce dla tych, którzy nie są na bieżąco z nowinkami z kryptosfery (podsumowanie do każdego newsa poniżej):

Rynki

Wczoraj w ciągu dnia kryptorynki cały czas spadały, ale pod wieczór wydawało się, że nastąpiła zmiana i większość kryptowalut jaśniała na zielono.  Bitcoin () kosztuje obecnie około 8 300 $ i rośnie. Altcoiny rosną nawet szybciej niż Bitcoin.

Kryptowaluty

Giełdy / banki

McAfee stoi za prognozą, że BTC będzie wart 1 milion dolarów w 2020 roku

Po opublikowaniu artykułu opublikowanego w U.Today, w którym guru biznesu Peter Brandt przewiduje, że BTC osiągnie 50 000 USD, McAfee powiedział, że wierzy w jego prognozę. Jeśli chodzi o długoterminowy kierunek BTC, John McAfee niezmiennie stoi za swą wcześniejszą prognozą 1 miliona dolarów dla Bitcoin do końca 2020 roku.

Tether uwalnia kolejne 20 milionów USDT

Tether właśnie wydał kolejne 20 milionów USDT. Wielu komentatorów uważa, że ​​firma jest odpowiedzialna za sztuczne zawyżanie ceny Bitcoin. Jednym z traderów kryptowalut, który uważa, że ​​częste masowe wydawanie USDT jest odpowiedzialne za wzrost cen BTC, to Andrew Rennhack. Na początku sierpnia napisał na Twitterze o korelacji między wydaniem nowego Tetherera USDT a nagłym dramatycznym wzrostem ceny BTC.

Bittrex otwiera oddział w Liechtensteinie

Platforma handlowa Bittrex ogłosiła otwarcie nowego oddziału Bittrex Global z siedzibą w Liechtensteinie. Według komunikatu prasowego Bittrex planuje otwarcie Bittrex Global pod koniec października w Vaduz w Liechtensteinie. Wyraźnym powodem, dla którego Bittrex założył nową platformę handlową w Liechtensteinie, są jasne przepisy regulujące waluty cyfrowe w tym kraju.

Binance.US otwiera oddział w Puerto Rico

Binance.US, oddział amerykańskiej kryptogiełdy Binance, otworzyła usługę rejestracji i weryfikacji konta dla mieszkańców Portoryko. Według oficjalnego ogłoszenia opublikowanego 30 września, mieszkańcy Portoryko mają taki sam poziom dostępu jak mieszkańcy USA ze stanów, które mogą już korzystać z platformy.

Nie doszło do sprzedaży kryptogiełdy Bithumb

Bithumb miał we wrześniu pozyskać konsorcjum inwestorów pod nazwą BK Global Consortium (BXA). Jednak giełda nadal nie została sprzedana a dziś mamy pierwszy dzień października. W kwietniu grupa planowała kupić giełdę za 353 mln $, ale przełożyła umowę na wrzesień. Teraz wydaje się, że sprzedaż jeszcze się nie odbyła.

Binance wyrzucił z oferty 30 par biznesowych

Kryptogiełda Binance ogłosiła wczoraj, że ​​trzydzieści par biznesowych zostanie zdjętych z oferty. Co ciekawe, sześć z tych par biznesowych zawiera tokeny działające na platformie Binance podczas Launchpad Initial Exchange Offering (IEO), a mianowicie BitTorrent (BTT), Elrond (ERD), Harmony (ONE) i WINk (WIN).

Revolut szuka 3 500 pracowników, którzy pokonają Visę

Revolut szybko się rozwija i chce teraz zatrudnić dodatkowych 3 500 osób, aby spróbować przewyższyć swojego największego rywala – VISA. Revolut zawiera również aplikację do kryptowalut, która ułatwia kupowanie i sprzedaż szerszej publiczności.

Kolejne wiadomości już wkrótce!

Nie przegap naszych kryptowiadomości i włącz powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz też do naszej społeczności na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here