[Wiadomości] • Novogratz: Bessa w niebezpieczeństwie, jeśli BTC nie przekroczy teraz 7 500 $ • Travala łączy się z gigantem Booking.com • i inne wiadomości

news-19-11-26

Oto krótkie podsumowanie najważniejszych wiadomości z ostatniej doby. Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje o każdym wydarzeniu. 

Rynki

Wczoraj po południu oraz dziś nastąpiło znaczne ożywienie i większość kryptowalut próbuje nadrobić straty z poprzedniego weekendu.  Bitcoin () obecnie utrzymuje próg 7 200 USD i nadal rośnie (w trakcie pisania artykułu). Podobnie jak większość altcoinów. Indeks Fear & Greed wzrósł wczoraj z 17 do 21, ale nadal oznacza to ogromny strach na rynkach. Rynki z wielkim napięciem czekają zatem na dalszy rozwój sytuacji.

Kryptowaluty

Banki / giełdy

Blockchain / technologia

Novogratz martwi się o dalszy rozwój, jeśli BTC nie przekroczy teraz 7 500 USD

Mike Novogratz, CEO Galaxy Digital, spodziewa się dalszego znacznego spadku, jeśli BTC nie przekroczy 7 500 USD. Dyrektor generalny Galaxy Digital, był również zdenerwowany, gdy BTC spadł poniżej 6 500 USD. Chociaż Bitcoin zyskał ponad 10 procent po tym gwałtownym spadku, weteran z Wall Street mówi, że bessy nadal są w niebezpieczeństwie, jeśli cena BTC nie przekroczy 7 500 USD w ciągu najbliższych dwóch dni.

Ripple rozszerza swoje usługi płatnicze na Australię i Tajlandię

Ripple ujawnia nowe szczegóły dotyczące rozwoju transgranicznej platformy przekazów pieniężnych opartej na XRP, zwanej On-Demand Liquiduty (płynnością na żądanie – ODL). Eric van Miltenburg, globalny menedżer operacji, potwierdził, że ODL rozszerza się na dwa kolejne kraje. W nowym wywiadzie dla Singapuru potwierdził, że ODL rozszerza się na Australię oraz ujawnił, że Tajlandia będzie kolejnym krajem w 2020 roku.

BitFinexa czeka drugi proces

Kryptogiełda Bitfinex i siostrzana firma, wydawca stablecoinów Tether, ponownie stawiają czoło oskarżeniu o manipulowanie ceną Bitcoin. Nowy pozew złożony przez Erica Younga i Adama Kurtza w sądzie okręgowym w zachodnim Waszyngtonie 22 listopada, opiera się na szczegółach sprawy wniesionej w kwietniu przez Prokuratora Generalnego Nowym Jorku przeciwko tym samym firmom.

89% chińskich firm blockchain próbowało uwolnić własne krypto lub token

89% chińskich firm blockchain próbowało podobno stworzyć własną kryptowalutę, mówi starszy współpracownik lokalnego stowarzyszenia blockchain. Według państwowego CCTV z 21 listopada Yedong Zhu, prezes Pekin Blockchain Technology Association Association (BBAA), ujawnił, że zdecydowana większość firm z branży blockchain w Chinach koncentruje się na tokenach, a nie blockchain. Według prezydenta BBAA tylko 4 000 chińskich firm blockchain koncentruje się na technologii blockchain, podczas gdy aż 25 000 próbowało uwolnić własną kryptowalutę lub token.

Travala łączy się z gigantem Booking.com

Travala, usługa, która pozwala użytkownikom płacić za pobyty hotelowe w kryptowalutach, pozwoli teraz swoim klientom rezerwować noclegi za pośrednictwem znanej platformy Booking.com. Travala ogłosiła w komunikacie prasowym 25 listopada, że ​​już zintegrowała rezerwacje noclegów na swojej platformie. Nowa funkcja ma umożliwić użytkownikom rezerwację 90 000 różnych miejsc docelowych przy użyciu 20 najlepszych kryptowalut.

Kolejne wiadomości już wkrótce!

Nie przegap naszych kryptowiadomości i włącz powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz też do naszej społeczności na Facebooku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here