[Wiadomości] • Payne: Milenialsi kochają Bitcoin, Wall Street też pokocha • Na Binance kończą się USDT dla transakcji long • i więcej wydarzeń

news-19-10-21

Witamy w naszych wiadomościach. Poniżej znajdziesz przegląd najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatnich 24 godzin w kryptosferze.

Rynki

Bitcoin () wciąż na ponad 10 000 $, lecz nastąpiła niewielka korekta, obecna cena wynosi nieco ponad 10 100 $. Nastrój na rynkach jest w obszarze Chciwości, co odzwierciedla ostry boom z wczoraj, dziś jednak altcoiny rosną słabiej lub są w trakcie korekty.

Kryptowaluty

Wydobycie

Kryptogiełdy, banki

Regulacje, kryptowaluty państwowe

Payne: Milenialsi kochają Bitcoin, Wall Street też pokocha

Bitcoin (BTC) wzrósł w tym roku o ponad 50%, więc mainstreamowe media również zmieniają stanowisko. Charles Payne powiedział ostatnio, że nawet duzi inwestorzy z Wall Street, nie tylko doświadczeni technologicznie milenialsi, pokochają kryptowaluty. „Pokolenie Y kocha kryptowaluty i podejrzewam, że Wall Street również kiedyś je pokocha” – powiedział Payne. Według badania milenialsi są trzy razy bardziej skłonni do zakupu BTC niż pokolenie X.

Opłaty transakcyjne za przelew BTC na tym samym pozionie, opłaty za płatności VISA rosną

Koszt transakcji online kartami Visa wzrósł o największy odsetek od ponad dziesięciu lat, zaś koszt transakcji BTC jest stosunkowo stabilny. Zwiększone opłaty Visa prawdopodobnie doprowadzą do wyższych płatności dla konsumentów. Wszystkie transakcje wymagają określonego medium, z wyjątkiem prostych płatności gotówkowych peer-to-peer. W ostatnim dziesięcioleciu opłaty z Visa utrzymywały się na stałym poziomie około 1,90 $. Nowe stawki wynoszą 1,99 $. Chociaż wzrost ten nie wydaje się ekstremalny w przypadku pojedynczej transakcji, cena dla kupujących online zaczyna rosnąć. Każda transakcja przy użyciu kart Visa kosztuje o 0,10 $ więcej, a sumując opłaty za setki transakcji online wychodzi całkiem „przyzwoita” kwota.

Akcje producenta minerów Canaan wystrzeliły w górę o 80%

Producent bitcoinowych minerów chińskiej firmy Canaan, notowany na giełdzie Nasdaq, zarejestrował w środę wzrost cen akcji o ponad 80%. Akcje Canaan, CAN, zostały zamknięte na cenie 8,04 $ za akcję na koniec dnia handlowego, co stanowi wzrost o 82,73%. Cena akcji rozpoczęła dzienną sesję na 4,42 $ i osiągnęła maksimum na 8,69 $.

Binance otwiera umowy na czas nieokreślony dla VeChain

W czwartek 13 lutego Binance powiedziała, że platforma handlowa kontraktami futures Binance Futures, która została uruchomiona we wrześniu 2019 r., dodaje kontrakty na czas nieokreślony dla Vechain () (VET).

Na Binance kończy się USDT dla transakcji long

Krąży plotka, w której na kryptogiełda Binance może zabraknąć Tetheru i nie jest w stanie zaspokoić popytu na swoje usługi handlu z marżą. Główni handlowcy byli dziś zdezorientowani, gdy ich ulokowane transakcje zostały zamknięte. BeInCrypto może potwierdzić za pośrednictwem prywatnej korespondencji, że jeden z tych głównych handlowców nie był w stanie ulokować transakcji BTC / USDT od dłuższego czasu. Podobną sytuację zgłosił analityk Jacob Canfield. Mówi, że spodziewa się, że ta sytuacja utrzyma się przez kilka dni.

Władze USA oskarżyły mężczyznę o „wypranie” 311 milionów dolarów za pomocą bitcoinów

Obywatel USA, Larry Dean Harmon, został oskarżony o domniemane pranie pieniędzy w bitcoinach za transkakcje na darknecie o wartości 311 mln $. Został aresztowany przez władze federalne za oszustwo dotyczące prania pieniędzy, za prowadzenie działalności nielicencjonowanego przekaźnika pieniędzy oraz przekaz pieniędzy bez posiadania ważnej licencji.

Kolejne wiadomości już wkrótce!

Nie przegap naszych kryptowiadomości i włącz powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz też do naszej społeczności na Facebooku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here