[Wiadomości] • Peter Schiff: Bitcoiny to nie pieniądze, ale tak, mogą rosnąć i mają wartość • i inne wiadomości

news-19-10-25

Witamy w naszych wiadomościach. Poniżej znajdziesz przegląd najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatniej doby w kryptosferze.

Rynki

Bitcoin () jest obecnie nadal nad 9 700 $, altcoiny odzyskują i znów zaczynają rosnąć. Niektóre nawet tak bardzo, że dogoniły poprzedni spadek. Dominacja Bitcoinów spadła zatem do najniższego długofalowego poziomu 62,4% i nadal spada.

Kryptowaluty

Kryptogiełdy, banki

Blockchain, technologie

Peter Schiff: Bitcoiny nie są pieniędzmi, ale tak, mogą rosnąć

Peter Schiff jest popularnym ekonomistą, brokerem finansowym i znanym pisarzem. Jest również dobrze znany jako „nocoiner”, który od dłuższego czasu linczuje Bitcoiny. W jednym ze swoich ostatnich tweetów przyznał jednak coś innego, mówiąc, że bitcoiny mogą faktycznie zwiększyć swoją wartość, nawet jeśli nie spełniły swojego celu jako pieniędzy.

Nowy program oszustw jest skierowany do reklamodawców w Google, zbiera okup w BTC

Wydawcy korzystający z usługi reklamowej Google AdSense oświadczają, że otrzymali e-maile z prośbą o przelew Bitcoinów. Najwyraźniej oszuści próbują wprowadzić nowy rodzaj oszustwa wśród wydawców, grożąc zalaniem banerów reklamowych nieodpowiednimi treściami, dopóki automatyczny algorytm Google nie zawiesi ich konta. „Algorytmy oceny ruchu AdSense bardzo szybko wykrywają taki ruch internetowy jako oszustwo” – podaje się w fałszywych wiadomościach e-mail. W treści znajduje się również żądanie przelania 5 000 Bitcoinów, by do ataku nie doszło.

Binance ma problemy z przerwami w świadczeniu usług ze wzrostem klientów

Kryptogiełda Binance nie poradziła sobie z napływem użytkowników w tym tygodniu z powodu rosnących cen Bitcoinów, a zatem doszło do „szeregu problemów z wydajnością”, powiedział dziś Changpeng Zhao, CEO Binance. W ciągu ostatnich kilku tygodni cena Bitcoinów wynosiła około 10 000 $, to najwyższa cena od września. Wynik? Wzmożona aktywność użytkowników: W weekend, kiedy były problemy z wydajnością, dzienny wolumen obrotu osiągnął wartość 50 mld $.

Binance uruchamia platformę chmurową

Kryptogiełda Binance ogłosiła na swojej oficjalnej stronie internetowej uruchomienie systemu chmurowego o nazwie Binance Cloud. Binance Cloud to infrastruktura dostosowana dla klientów Binance. Klienci w chmurze będą mieli dostęp do systemów płynności i technologii Binance, która zapewnia bezpieczeństwo klientów. Rozwiązanie chmurowe będzie również odzwierciedlać główne cechy globalnej giełdy Binance, takie jak kontrola ryzyka biznesowego, system zabezpieczenia big data i moduł dostosowywania Binance.

Giganci Telkomu w UE próbują blockchaina, aby uzyskać zniżki w roamingu

Grupa czterech międzynarodowych firm telekomunikacyjnych testuje obecnie rozwiązanie oparte na blockchain do automatyzacji zarządzania zniżkami w roamingu między operatorami. Według raportu opublikowanego 17 lutego przez Mobile Europe, Deutsche Telekom, T-Mobile USA, Telefonica i Orange, mówi się, że to rozwiązanie znacznie zmniejsza złożoność obecnego systemu i jest gotowe. Nowe rozwiązanie przekształca proces, który nie zmienił się od wielu lat i obejmuje opracowanie, podpisanie i ręczne wdrożenie preferencyjnych umów roamingowych. Automatyzacja tych procedur przyspiesza i usprawnia proces. Zastosowanie blockchain oznacza, że ​​warunki umowy nie mogą być później zmieniane.

Kolejne wiadomości już wkrótce!

Nie przegap naszych kryptowiadomości i włącz powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz też do naszej społeczności na Facebooku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here