[Wiadomości] • YouTube rozpoczyna kolejną rundę czyszczenia kryptofilmików • Draper: zmiana paradygmatu spowoduje wzrost Bitcoin• i więcej wydarzeń

news-2020-02-25

Witamy w naszych wiadomościach. Poniżej znajdziesz przegląd najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatniej doby w kryptosferze.

Rynki

Tradycyjne rynki finansowe gwałtownie spadły po ogłoszeniu o szerzeniu się koronawirusa we Włoszech i tym razem spadły także ceny Bitcoin () oraz altcoinów. Jednocześnie kwarantanna wielu milionów ludzi w Chinach trwa, co prowadzi do dalszych przestojów u podwykonawców. Bitcoin handluje obecnie nieco poniżej 9 600 $, altcoiny nadal spadają.

Kryptowaluty

Kryptogiełdy, banki

Regulacje, kryptowaluty państwowe

Wydobycie

Draper: zmiana paradygmatu spowoduje wzrost Bitcoin

Indeks Dow Jones spadł w poniedziałek o 1 031,61 punktów, czyli o 3,56%. Jest to trzeci największy dzienny spadek w 124-letniej historii firmy Dow. Amerykański inwestor Tim Draper zareagował na ten spadek rynku i ujawnił, że porzucił tradycyjny rynek finansów. Partner Draper Associates twierdzi, że większość aktywów Draper jest teraz w kryptowalucie.

„WYDAWAŁO MI SIĘ TO DOSYĆ WZNIOSŁE I PRZENIOSŁEM WIĘKSZOŚĆ MOICH AKTYWÓW DO BITCOIN I INNYCH KRYPTOWALUT. MYŚLĘ, ŻE TERAZ JEST TO BEZPIECZNA PRZYSTAŃ. ”

Coincheck będzie oferował transakcje w Qtum, a także pożyczki Qtum

Kryptogiełda Coincheck, z siedzibą w Azji, obecnie kupuje, handluje i sprzedaje jedenaście kryptowalut. Dziś giełda ogłosiła, że ​​planuje dodać więcej kryptowalut do portfolio. Qtum (QTUM) będzie dostępny od 12 marca br.

Pierwszy bank przyjazny kryptowalutom otwiera się w USA

Amerykański stan Wyoming chce zostać liderem w dziedzinie blockchain i kryptowalut. Nowy bank, pierwotnie utworzony jako projekt kryptowalutowy, powinien mu pomóc. Avanti Bank będzie obsługiwać branżę aktywów cyfrowych. Bank kryptowalut ma na celu wypełnienie luki między tradycyjnym systemem bankowym a rosnącym trendem na kryptowaluty.

YouTube uruchomił kolejną rundę czyszczenia kryptofilmików

YouTube przeprowadził kolejne czyszczenie zawartości witryny i ukarał garstkę wybitnych twórców kryptowalut. Ivan on Tech opublikował na Twitterze informację na temat youtubowego procesu czyszczenia.

Mali górnicy przenoszą się z Chin do innych krajów z tanią energią elektryczną

Słabo zaludnione i duże obszary stwarzają idealne warunki do wydobywania bitcoinów w krajach Azji Środkowej ze względu na tanią energię elektryczną. Górnicy szukają lepszej alternatywy w krajach takich jak Kazachstan i Uzbekistan. Państwa te oferują coraz bardziej otwartą politykę wydobywania i handlu kryptowalutami.

Kolejne wiadomości już wkrótce!

Nie przegap naszych kryptowiadomości i włącz powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz też do naszej społeczności na Facebooku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here