[Wiadomości] Dziesięć nowych kryptobankomatów w praskim metrze – cena BTC wzrośnie o 500% w ciągu 10 lat…

Metro

Dziesięć nowych kryptobankomatów w praskim metrze – cena BTC wzrośnie o 500% w ciągu najbliższych 10 lat – 51% atak na Ethereum Classic () rzekomo kosztowałby 55 milionów USD i zarobiłby 1 miliard USD – Giełda KuCoin ogłosiła nowe pary – Giełda Poloniex zaczęła domagać się zgodności z KYC i zamroziła niektóre konta – Powrót BitGrail pokrzyżowany przez włoski sąd – Brytyjski bank centralny rozważa państwową kryptowalutę – Założyciel TRON () chce kupić BitTorrent – Wenezuelczycy kupują Bitcoiny jako zabezpieczenie przed inflacyjnym boliwarem – De Beers daje diamenty na blockchain – Brytyjskie władze badają 24 kryptobiznesów

Wiadomość dnia

General Bytes, jeden z największych producentów Bitcoin () ATM na świecie, zainstalował dziesięć nowych bankomatów dla kryptowalut na kilku stacjach w praskim metrze. „Kryptomaty” działają obecnie dla Bitcoin, Litecoin, Dash oraz Monero i znajdują się na stacjach: Můstek, Veleslavin, Dejvicka, Florenc, Černý Most, Zlicin, Pankrac, Flora, Skalka i Hlavní nadráží. Bitcoinist.com (w EN)

Kryptowaluty i ICO

Matt Hougan z Bitwise Asset Management uważa, że cena Bitcoina może wzrosnąć o 500% w ciągu najbliższych dziesięciu lat. Hougan uważa, że kryptowaluta staje się prawdziwym zasobem wartości i przenika przez kilka aspektów ludzkiego życia. Bitcoinist.com (w EN)

Brazylijski naukowiec obliczył, że 51% ataków hakerów na sieć jednej z większych kryptowalut kosztowałoby tylko 55 milionów dolarów, a zysk sięgałby 1 miliarda dolarów. Jako przykład użył kryptowalutę Ethereum Classic (ETC), która działa na algorytmie Proof of Work (PoW). Cointelegraph.com (w EN)

Giełdy

Kryptogiełda KuCoin (KCS) ogłosiła nowe pary pomimo chińskiego zakazu. Są to Odyssey (OCN), Dragonchain (DRGN) i Credits (CS). Cryptorecorder.com (w EN)

Amerykańska kryptogiełda Poloniex zaczęła wysyłać e-maile do swoich klientów na temat nowo wprowadzonych zasad KYC (know-your-customer). Nic dziwnego, że proces uwierzytelniania jest obowiązkowy, a dotknięci użytkownicy mają 14 dni na spełnienie wymagań. Właściciele kont z mediów społecznościowych twierdzą, że zostaną powiadomieni, gdy potwierdzą swoją tożsamość, że mogą kontynuować handel, ale ich poprzednio działające konto jest teraz zablokowane. Bitcoinist.com (w EN) Cointelegraph.com (w EN)

Wcześniej w tym miesiącu Francesco Firano, CEO upadłej giełdy Bitgrail, próbował ponownie otworzyć handel. Jednakże nie udało mu się, ponieważ międzynarodowa kancelaria prawna Bonelli Erede złożyła wniosek do sądu, aby sąd pozostał w trybie offline przed wszczęciem postępowania upadłościowego, a sąd we Florencji uwzględnił wniosek. Bitcoin.com (w EN)

Biznes

Mark Carney, gubernator Centralnego Banku Anglii, mówił w Sztokholmie o przyszłości bankowości centralnej. Powiedział, że ma umysł otwarty na ewentualny państwowy bank cyfrowy emitowany przez bank centralny. Bitcoinist.com (w EN)

Justin Sun, założyciel platformy TRON, prawdopodobnie będzie w pobliżu BitTorrent Inc. Próbował odzyskać tę platformę przez dłuższy czas. Jednak zakup platformy jest skomplikowany przez procesy sądowe, a także przez zmianę nazwy na „Rainberry”. Cryptovest.com (w EN)

Biorąc pod uwagę, że gospodarka wenezuelska nadal się załamuje, lokalni mieszkańcy starają się zdobyć tyle kapitału na Bitcoin, który, pomimo obecnego spadku, nie spada tak szybko, jak waluta krajowa boliwar. Cryptovest.com (w EN)

De Beers Group, największy na świecie dystrybutor biżuterii diamentowej, wszedł na platformę dostawczą blockchain Tracr, aby zapewnić jak największą przejrzystość pochodzenia kamieni szlachetnych, aby zyskać zaufanie swoich klientów. Cointelegraph.com (w EN)

Regulacje

Władze Zjednoczonego Królestwa rozpoczęły 24 śledztwa w sprawie różnych działań biznesowych z kryptowalutami w celu zbadania zgodności z przepisami finansowymi, podały lokalne media 25 maja. Cointelegraph.com (w EN)

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu, aby uzyskać instrukcje. Również śledź nas na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here