[Wiadomości] eToro dodało IOTA (MIOTA) do swojej platformy krypto-handlowej • Apokalipsa energetyczna wydobycia Bitcoin? I inne nowości

etoro

eToro dodało IOTA () (MIOTA) do platformy krypto-handlowej • Bitcoin () powodem apokalipsy energetycznej? Pesymiści znacznie upraszczają. • CryptoSlate wprowadza na rynek nową bazę danych produktu • Bakke i jego potencjalny wpływ na Bitcoin • To nie ICO, a Starbucks i Kodak zwiększą znaczenie Bitcoin i kryptowalut • Zainteresowanie Wall Street kryptowalutami wzrasta

eToro dodało IOTA (MIOTA) do swojej platformy krypto-handlowej

eToro, izraelska spółka handlu społecznego oraz multi-asset firma maklerska ogłosiła, że ​​IOTA (MIOTA) jest już dostępna na platformie.

eToro również nakreśla możliwości IOTA konsumentom, którzy nie znają platformy. W swoim eToro poście wyjaśnia, że ​​IOTA jest platformą do szybkiej komunikacji i transakcji platformy IoT (Internet of Things):

” Powiedzmy, że w niedalekiej przyszłości inteligentna lodówka może „stwierdzić”, że skończył Ci się sok pomarańczowy i samodzielnie zamówi go w Twoim sklepie spożywczym. Taki scenariusz wymaga platformy, która umożliwia przesyłanie wiadomości między komputerami i dba o finansowy aspekt transakcji. Właśnie to próbuje zrobić IOTA. „

Więcej na ten temat dowiesz się tutaj: https://cryptoslate.com/ (w EN).

Apokalipsa energetyczna spowodowana bitcoinami? Pesymiści tę sprawę znacznie upraszczają

Ekspert ds. czystej energii doszła do powszechnego przekonania, że ​​wysokie zużycie energii jest bitcoinową „piętą Achillesa”. Katrin Kelly, dyrektor ds. strategii w Center of Energy Uniwersytetu w Pittsburghu, mówi, że musimy popchnąć dyskusję na temat wydobycia Bitcoina poza zapotrzebowanie na energię do miejsca, w którym ta energia jest produkowana i gdzie powstaje:

„Mówiąc konkretnie o samym zużyciu energii, nie można rozumieć wyłącznie jednej z najbardziej fundamentalnych zalet systemów energii odnawialnej. Produkcja energii elektrycznej może wzrosnąć, przy jednoczesnym zachowaniu minimalnego wpływu na środowisko. Nie wszystkie rodzaje produkcji energii są takie same pod względem wpływu na środowisko. Świat nie może jednocześnie konsekwentnie polegać na tych samych rodzajach produkcji w obrębie państw i rynków. „

Najnowsze badania szacują, że wydobycie kryptowalut może stanowić 0,5% globalnego zużycia energii w 2018 r. – ale Katrin twierdzi, że ostatecznie ważne są zasoby, a nie ilość energii.

Więcej na ten temat dowiesz się tutaj: https://cointelegraph.com/ (w EN).

CryptoSlate uruchamia nową bazę danych produktów

CryptoSlate zaprezentował najnowszą bazę danych produktów zawierających dApps, krypto-portfele, gry, sprzęt do wydobycia i wiele innych. Z jednej strony użytkownicy mają łatwy dostęp do wiadomości, informacji o monetach, nadchodzących wydarzeń oraz do produktów powiązanych z altcoinami i z blockchainami. Lista produktów zawiera hardware oraz software:

  • Hard wallet (np. KeepKey, Ledger Blue i Trezor Model T)
  • Portfele cloudowe (np. Xapo, Coinomi, Coinbase Wallet)
  • Aplikacje (np. CryptoTrader, eToro, Robinhood)
  • Zdecentralizowane aplikacje (np. 0xUniverse, Peepeth, CryptoBots)
  • Gry (np. ETH.TOWN, Etheremon, Altcoin Fantasy)
  • ASIC minery (np. Innosilicon S11 SiaMaster, Bitmain Antminer T9 +)
  • Karty do miningu (np. XFX Radeon RX 580 GTS XXX Edition)

Każdemu produktowi towarzyszy oficjalny film instruktażowy, który pozwala użytkownikom uzyskać podstawowe informacje na temat jego działania.

Więcej na ten temat dowiesz się tutaj: https://cryptoslate.com/ (w EN).

Bakke i jego potencjalny wpływ na Bitcoin

CEO Bakke, Kelly Loeffler, ogłosił, że nowa platforma, która pozwala ludziom i instytucjom kupować, sprzedawać, przechowywać i wydawać zasoby cyfrowe w kontrolowanym ekosystemie, nie będzie wspierać marże handlowe i dźwigni finansowych. Bakke, wprowadzony dwa tygodnie temu, ma wsparcie ze strony Intercontinental Exchange (ICE), spółki dominującej w New York Stock Exchange. Biorąc pod uwagę, że obiecuje przenieść zasoby cyfrowe do głównego strumienia finansowego, każdy, od inwestorów po ekspertów do prognozowania na Wall Street execs, rozważa, czy jest to dobre posunięcie dla Bitcoin i krypto-przestrzeni, czy też odwrotnie.

Więcej na ten temat dowiesz się tutaj: https://dailyhodl.com/ (w EN).

Nie ICO, ale Starbucks i Kodak zwiększą znaczenie bitcoina i kryptowalut

Według Bruce’a Elliotta, prezesa ICOx Innovations, marki dużych nazwisk i konglomeratów detalicznych, to nie ICO przeniosą Bitcoin i inne kryptowaluty na kolejny poziom. Podczas gdy firma Elliotta pomaga wprowadzić społeczeństw  do ekonomii kryptowalut, większość centrów biznesowych ICOx Innovations jest połączona z dużymi klientami, takimi jak Kodak. Elliott podkreślił, że duże marki to wolno poruszające się podmioty z ostrożnym podejściem do nowych technologii. Kryptowaluty są jednak zbyt ważne, by były przez dużych graczy całkowicie ignorowane.

Więcej na ten temat dowiesz się tutaj: https://cryptoslate.com/ (w EN).

Wall Street coraz bardziej interesuje się kryptowalutami

Nowa analiza przeprowadzona przez znaną firmę badawczą mówi, że inwestorzy z Wall Street zwiększają zainteresowanie krypto-handlem. Według Sanford C. Bernstein & Co., Wall Street coraz częściej korzysta z raportów na temat krypto-aktyw oraz usług rynkowych, ponieważ rynek obecnie oferuje więcej możliwości dla tradycyjnych biznesmenów. Ponadto, analitycy Bernsteina twierdzą, że przychody z handlu w krypto mogą w tym roku osiągnąć nawet 4 miliardy dolarów. W ubiegłym roku ta liczba wynosiła 1,8 miliarda dolarów. Raport z badań porównuje również średnią dzienną wartość transakcji kryptowalutowych z tradycyjnymi funduszami, przy czym dzienny wolumen obrotu wszystkimi zasobami cyfrowymi zawiera jedynie 16 miliardów dolarów, w porównaniu do 300 miliardów USD na rynkach akcji.

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz do naszej społeczności na Facebooku.

Więcej na ten temat dowiesz się tutaj: https://dailyhodl.com/ (w EN).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here