[WIADOMOŚCI] John McAfee komentuje rozwój kryptorynków i zaleca inwestować od 2 do 5 lat – …

mcaffee bitcoin

John McAfee komentuje wydarzeń na kryptorynkach i doradza prowadzenie inwestycji na 2 aż 5 lat – Kryptorynki spotkał kolejny cios, tym razem z Google – urzędnicy państwowi w Brazylii wykorzystali środki przeznaczone na więzienia dla oszustwa w Bitcoin () – Władze Australii ostrzegają przed fałszywymi poborami podatków w kryptowalutach – Giełda Coinfloor uruchamia Bitcoin futures w Wielkiej Brytanii – gubernator banku centralnego Tajwanu zmienia zdanie co do kryptowalut, ma zamiar zaostrzyć regulacje – ramy regulacyjne dla kryptowalut w Tajlandii powinny być gotowe w kwietniu – Japonia planuje wezwać G20 do większej współpracy w zakresie kryptowalut – Nvidia wydaje GPU dla wydobycia kryptowalut wcześniej niż było przewidywane

 

Wiadomość dnia

John McAfee powiedział na Twitterze: „Jeśli jesteś inwestorem długoterminowym, nie musisz się martwić. Jeżeli jesteś inwestorem krótkoterminowy, nie mam dla Ciebie żadnej wskazówki, jeśli należysz do średnioterminowych inwestorów możesz mieć co najwyżej nadzieję na uzyskanie przeciętnych zysków, ale najprawdopodobniej i to się nie uda. Wielkie bogactwo można uzyskać tylko inwestując w przyszłość – od 2 do 5 lat. „

Kryptowaluty

Kryptorynki 15 marca otrzymały kolejny cios, kiedy Bitcoin (BTC) spadł poniżej 8 000 USD a Ethereum () (ETH) poniżej 600 USD. Winę można najprawdopodobnie przypisać Googlowi i jego aktualizacji zasad dla usług finansowych, co w praktyce oznacza, zakaz wszelkiej reklamy związanej kryptowaluta od czerwca 2018. Pełny artykuł w EN tutaj.

Policja w Rio de Janeiro odkryła system prania brudnych pieniędzy, w którym urzędnicy ukradli pieniądze przeznaczone dla więziennictwa i wymienili część wpływów na Bitcoin. Oszuści ostatecznie ukradli fundusze o wartości 22,4 miliona dolarów. Pełny artykuł w EN tutaj. 

Australijski Urząd Skarbowy (ATO) ostrzegł obywateli przed oszustami podających się za urzędników ATO, którzy zmuszają podatników płacić należne podatki w kryptowalutach. Według asystenta ATO oszuści do tej pory wyłudzili 50 000 AUD tylko w bitcoinach. Pełny artykuł w EN tutaj.

Giełda

Coinfloor ogłosił, że grupa obejmie teraz nową giełdę Coinfloorex, giełdę Bitcoin futures. Oferuje ona „instytucjonalny poziom zarządzania i zarządzania ryzykiem” dla podmiotów gospodarczych, funduszy hedgingowych i innych profesjonalistów. Pełny artykuł w EN tutaj. 

Rozporządzenie

Nowy gubernator banku centralnego na Tajwanie stwierdził, że ma wątpliwości co do kryptowalut jako instrumentu płatniczego oraz, że kryptowaluty nie spełniają swojej pierwotnie zamierzonej funkcji. To znaczące odchylenie od jego pierwotnie bardziej pozytywnej oceny kryptowalut. Pełny artykuł w EN tutaj.

Tajski rząd zatwierdził dwa projekty dekretów królewskich mające na celu uregulowanie transakcji kryptowalutami oraz wprowadzenie podatku od zysków kapitałowych na inwestycje kryptoalutowe. Ostateczne przyjęcie dekretów powinno nastąpić w kwietniu. Pełny artykuł w EN tutaj.

Japonia planuje w przyszłym tygodniu wezwać swoich partnerów z G20 do zwiększenia wysiłków na rzecz zapobiegania praniu pieniędzy w kryptowalutach. Pełny artykuł w EN tutaj. 

Biznes

Nowe doniesienia sugerują, że Nvidia zacznie sprzedawać wydobywcze GPU wcześniej niż oczekiwano. Zgodnie ze znanymi specyfikacjami karta Inno3D jest oparta na karcie GeForce GTX 1080 Ti. Pełny artykuł w EN tutaj.

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij dzwonek w lewym dolnym rogu, aby uzyskać instrukcje. Ponadto, obserwuj nas na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here