[WIADOMOŚCI] Lecimy w górę! Bitcoin pokonuje wszelki opór • Kryptowaluty nie stanowią zagrożenia dla tradycyjnego systemu finansowego

Bitcoin Up and Down

Lecimy w górę! Bitcoin () pokonuje wszelki opór • Kryptowaluty nie stanowią zagrożenia dla tradycyjnego systemu finansowego • Coinbase wchodzina standardowe rynki • USA pozostają najatrakcyjniejszym miejscem docelowym dla ICO • Kodak zaprzecza połączenie z Spotlite miningiem

Mkniemy w górę! Bitcoin pokonuje wszelki opór

BOOM! Po tygodniach względnej nudy, dziś kryptorynki pękają w szwach. Bitcoin wzrósł o prawie 500 USD w ciągu ostatnich godzin i nadal rośnie. Na giełdach leci tysiące Bitcoinów! Zakupy i sprzedaż w rekordowych ilościach! Co się dzieje?
Więcej na ten temat dowiesz się TUTAJ: https://kryptomagazin.cz/

Kryptowaluty nie stanowią zagrożenia dla G20

Rada Stabilności Finansowej (FSB) ogłosiła, że kryptowaluty nie stanowią zagrożenia dla globalnego systemu finansowego. FSB i CPMI współpracowały w celu utworzenia ram dla swoich działań nadzorczych na wirtualnym rynku walutowym. Te dwa organy koncentrują się również na monitorowaniu wpływu walut wirtualnych na światowy sektor finansowy. Więcej dowiesz się TUTAJ: https: /news.bitcoin.com/ (w EN)

Coinbase trafia na standardowe rynki finansowe

Kryptogiełda Coinbase poczyniła ogromny postęp w zakresie legitymizacji inwestycji w kryptowaluty. Wcześniej, w czerwcu, Coinbase ogłosiła, że próbuje uzyskać Keystone Capital Corp., firmę świadczącą usługi finansowe w Kalifornii, która jest regulowana przez SEC. Po ponad miesiącu czekiwania, SEC i FINRA oficjalnie potwierdzili, że Coinbase może kontynuować proces kupna Keystone Capital. Może również kontynuować zakup dwóch innych spółek finansowych – Venovate Marketplace Inc. i Digital Wealth LLC. Więcej na ten temat dowiesz się TUTAJ: https://bitcoinist.com/ (w EN)

Stany Zjednoczone nadal są najpopularniejszym miejscem docelowym dla ICO

Pomimo niepewności regulacyjnej, Stany Zjednoczone stały się głównym celem dla firm, które składają pierwsze oferty monet (ICO). Potwierdza to nowe badanie. Według opublikowanego niedawno raportu, 30 ze 100 największych sprzedaży tokenów było własnością firm z siedzibą w USA. Liczby pokazują, że Szwajcaria jest druga, a trzeci – Singapur. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ: https://news.bitcoin.com/ (w EN)

Boeing-AI-blockchain

Boeing, wraz ze SparkCognition, założył Boeing NEX. Boeing i SparkCognition wspólnie wykorzystają sztuczną inteligencję i technologię blockchain do śledzenia bezzałogowych statków powietrznych i korytarzy ruchu.
Więcej przeczytaj TUTAJ: https://cointelegraph.com/ (w EN)

Kodak zaprzecza powiązanie z wydobywaniem Spotlite USA miningiem

Spotlite powiedział, że oferuje leasing na swe urządzenie, które będzie kosztowało 3400 USD. Klienci zaoferowali zysk w wysokości 9 000 USD w ciągu dwóch lat. Eksperci z krypto-przemysłu szybko skrytykowali ten program, stwierdzając, że miesięczne zbiory są mylące. Wtedy stało się jasne, że ich urządzeniem jest w rzeczywistości ASIC Antminer S9, wyprodukowany przez Bitmain, z naklejką Kodaka.
Więcej na ten temat przeczytaj TUTAJ: https://www.ccn.com/ (w EN)

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu, aby uzyskać instrukcje. Również śledź nas na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here