[WIADOMOŚCI] Litecoin (LTC) futures przybywa do Wielkiej Brytanii

litecoin

Litecoin futures przybywa do Wielkiej Brytanii – Audyt Tetheru nie obalił podejrzeń o niedofinansowaniu – Pokemon na Lightning Network – EOS () narusza decyzję organu arbitrażowego – rząd Korei Południowej reaguje na niedawne ataki hakerów – Analitycy obawiają się negatywnego wpływu górnictwa na akcje AMD – bliźnięta Tyler i Cameron Winklevoss otrzymali po raz siódmy kryptopatent – rozpoczęła się największa kampania marketingu wirusowego w kryptosferze – Bithumb ogłosił, że ​​straty klientów zostaną w pełni refundowane

Litecoin futures

Platforma handlowa Crypto Facilities z siedzibą w Wielkiej Brytanii ogłosiła, że od piątku 22 czerwca nowa usługa pozwoli inwestorom na handel z futures kontraktami, które mają zabezpieczenie w Litecoin. Timo Schlaefer, dyrektor generalny Crypto Facilities, powiedział: „Cieszymy się, że wprowadziliśmy kontrakty terminowe na Litecoin. Pojawia się wiele zapytań klientów dla tego produktu. Wierzymy, że nasze kontrakty na zasadzie długoterminowej (LTC-IC) zwiększą przejrzystość cen, płynność i efektywność na rynkach kryptowalut.https://www.newsbtc.com/ (EN)

Tether – wątpliwy audyt

Nowy raport wydany przez Tether, stwierdza, że Tether posiada wystarczający kapitał, by wspierać swoje monety. Bazuje przy tym na raporcie firmy Freeh, Sporkin & Sullivan LLP (FSS). Jednakże kancelaria FSS nie przeprowadziła oficjalnego audytu (audyt pierwotnie miała przeprowadzić firma audytorska Friedman LLP). Zamiast tego Tether opublikował dane zebrane w okresie dwóch tygodni, kiedy miał dostęp do dwóch kont Tether. Raport składa się tylko z trzech stron. W raporcie podane są informacje o nieobciążonych aktywach, które nie przekraczają salda w pełni obsługiwanych monet Tether, będących w obiegu w stosunku do określonej daty 1. 6. 2018. Aczkolwiek raport nie wykazuje, że Tether pokrył każdy Tether wydany od samego początku i nie wskazuje również, że każdy Tether jest obecnie w pełni pokryty. https://cryptoslate.com/ (w EN)

Pokemony na Lightning Network

Deweloperzy poszukują nowych sposobów zastosowania możliwości sieci Bitcoin () Lightning Network. Najnowsza platforma Pokétoshi pozwala grać w grę Pokémon nad Lightning Network. Inżynier oprogramowania Joao Almeida stworzył niezwykle zabawny sposób, jak wypróbować mikropłatności przez Bitcoin Lightning Network. Platforma, którą opracował, pozwala graczom cieszyć się popularną grą Nintendo. Cena za jeden ruch wynosi 10 Satoshi (około 0.0006631 USD). http://bitcoinist.com/ (w EN)

EOS

EOS jest ponownie zagrożony. Tym razem kontrowersyjną decyzją 21 producentów bloków o zamrożeniu siedmiu kont podejrzanych o kradzież funduszy. Decyzja ta omija organ arbitrażowy, który został ustanowiony w celu rozwiązywania takich problemów. Krytycy twierdzą, że „decentralizacja” i „wymienność” są istotą blockchainu i są przekonani, że ta decyzja jest narusza obie zasady. https://bitcoinist.com/ (w EN)

Regulacje

Po ostatnich doniesieniach o kilku atakach hakerskich na kryptogiełdy, rząd Korei Południowej zdecydował się na ruch. Choi Jong-ku, przewodniczący Komisji Usług Finansowych (FSC) w środę odniósł się do informacji o włamaniu na Bithumb: „Aby temu zapobiec, musimy stworzyć stabilny system [krypto] i wzmocnić ochronę handlarzy z kryptowalutami.” W tym celu Zgromadzeniu Narodowemu został przedstawiony projekt ustawy o zgłaszaniu i wykorzystywaniu określonych informacji o transakcjach finansowych. https://news.bitcoin.com/ (w EN)

Mining

W ubiegłym miesiącu akcje AMD wzrosły o około 30% dzięki specjalnemu GPU, obranemu jako skuteczny hardware do kryptominingu. Niektórzy analitycy wyrazili obawę, że ten sukces może nie potrwać długo, w przypadku obniżeniu kryptowydobycia, lub jeśli wydobywcy wybiorą GPU od innych producentów. Joseph Moore z firmy Morgan Stanley twierdzi, że AMD „stoi w obliczu rychłego uruchomienia nowego produktu NVIDIA i może nie móc przez rok odpowiednio na to zareagować.” https://cointelegraph.com/ (EN)

Patenty

Założyciele kryptogieldy Gemini, Tyler i Cameron Winklevoss, od dawna próbują stworzyć krypto fundusz ETF. Podczas gdy ten proces jest już w toku, Winklevoss IP LLP, który jest powiązany z braćmi, uzyskał 19 czerwca 2018 roku kolejny, siódmy już kryptopatent. Dotyczy on metody dostarczania transakcji za pomocą zasobów matematyczno-cyfrowych. https://altcointoday.com/ (w EN)

Giełda

Trade.io uruchomił w środę 20 czerwca 2018 roku, największą kampanię wirusową w kryptosferze. Której jedną z głównych nagród to w pełni opłacone wakacje dla VIP-ów na Cyprze oraz światowej klasy luksusowej wycieczki o wartości 100 000 USD po całym świecie. Konkurs rozpoczął się 2 czerwca i zakończy się 20 września 2018 r. Wziąć udział może każdy, kto udostępni lub wyśle ​​oryginalne treści na temat nowej giełdy- trade.io – na swoich portalach społecznościowych. Wakacje VIP na Cyprze otrzyma Top 90 uczestników. http://www.livebitcoinnews.com (w EN)

Bithumb potwierdził, że w tym tygodniu rzeczywiście stracił 35 miliardów wonów (31,4 miliona dolarów). W aktualizacji opublikowanej 21 czerwca ogłosili, że rozpoczyna się proces odzyskiwania a całkowite straty z niedawnego ataku hakerskiego mogą być niższe niż pierwotnie zakładano. Przedstawiciele ogłosili również, że wszystkie straty klientów zostaną w pełni zrefundowane. http://bitcoinist.com/ (w EN)

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu, aby uzyskać instrukcje. Dołącz również do naszej społeczności na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here