Został tydzień do uruchomienia TRON mainnet – info w pigułce

tron-network

Kryptowaluta TRON () do niedawna działała na blockchainie Ethereum (). Z tej platformy korzystają setki innych startupów. Szczególnie dzięki programowalnym inteligentnym umowom i możliwości stworzenia w pełni funkcjonalnego tokena cyfrowego w ciągu kilku chwil.

Jednak niektóre projekty nie planują na zawsze pozostać na blockchainie Ethereum. Przykładowo TRON wkrótce przeniesie się do własnego bloku blockchain. Będzie to stosunkowo wymagająca operacja, która prawdopodobnie nie obędzie się bez chaosu a jeśli nie będziesz ostrożny, może się stać, że stracisz tokeny. Nie daj się zwieść oszustom, którzy z pewnością spróbują skorzystać z tej sytuacji. W tym artykule znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, aby chronić swoje finanse podczas transferu na inny blockchain.

Justin Sun: Uruchamienie głównej sieci TRON już za 6 dni, 19 godzin, 37 minut i 7 sekund (teraz oczywiście mniej)

Ważne: 31 maja 2018 roku to data rozpoczęcia TRON mainnet. Następne 3 tygodnie zostaną poświęcone na testy, a transfer żetonów nastąpi 25 czerwca 2018 r. Więcej informacji można znaleźć w poniżej.

Najprościej pozostawić tokeny TRON na giełdzie

Głównym problemem z przejściem do innego blockchaina jest to, że tokeny w starej sieci staną się bezwartościowe. Każdy użytkownik otrzyma taką samą ilość monet w nowej sieci mainnet. Problem polega na tym, jak je zdobyć?

Wydaje się, że najprościej będzie zostawić TRX na giełdzie. Wszystkie giełdy, które obsługują handel z tokenami TRON, będą wspierać przejście na nowy blockchain i zajmą się wszystkim dla Ciebie.

W rzeczywistości nie ma sensu, aby giełdy wspierały ten transfer. Ale jeśli ufasz swojej giełdzie to przenieś tokeny 24 czerwca 2018 r.,  następnie odbierz je ponownie za dwa dni (26 czerwca 2018 r.).

Harmonogram giełd po uruchomieniu głównej sieci TRON

Źródło

 1. <Listopad – 31 maja 2018 r.>Przygotowanie do uruchomienia sieci
 • zakończenie testowania funkcji mainnet
 • zakończenie testowania nowego portfela TRON
 • zakończenie testowania explorera blockchain
 1. <1. 6. – 24. 6. 2018>Testowanie Mainnet
 • Weryfikacja stabilności sieci
 • Użytkownicy otrzymają tokeny testowe i będą mogli przetestować nowy portfel TRON
 • Programiści ze społeczności mają możliwość przetestowania funkcjonalności mainnetu
 1. <25. 6. 2018>Genesis blok i migracja tokenów
 • Oficjalne uruchomienie mainnetu i wydobycie bloku Genesis nastąpi
  25 czerwca o godzinie 00:00 GMT
 • Migracja tokenów
  Dla giełd: tokeny ERC-20 TRX zostaną przeniesione do portfela TRON Foundation, która następnie wyśle ​​tokeny TRX z mainnetu na giełdę

Jeśli masz jakieś pytanie, zadaj je w komentarzu pod artykułem lub napisz do nas na naszym fanpage‘u. Z całą pewnością będziemy monitorować przejście waluty TRON do mainnetu, a jeśli pojawi się coś ciekawego, poinformujemy o tym w odpowiednim czasie w innym artykule.

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz do naszej społeczności na Facebooku.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here