AIMEDIS – eHealth ICO roku – premia do 65% na zakupy do 10.7.

Aimedis

Drodzy potencjalni klienci Aimedis, chcielibyśmy podziękować za zainteresowanie BRIC INVEST i zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Aimedis to ekosystem medyczny zbudowany na sztucznej inteligencji (AI)w oparciu o blockchain i smart kontrakt, który radykalnie zmienia sposób, w jaki pacjenci, lekarze, szpitale, apteki i firmy farmaceutyczne współdziałają i wykorzystują informacje przechowywane w własnym ekosystemie.

Zastrzeżenie: Ten artykuł jest sponsorowany przez firmę BRIC Invest, która ponosi odpowiedzialność za jego treść

Token Aimedis, zakup z premią w BRIC Invest

Aimedis oferuje wyjątkową okazję bycia częścią kolejnej rewolucji w technologii interaktywno-społecznej od samego początku: Aimedis to „Facebook & LinkedIN” globalnej opieki medycznej, ponieważ każdy człowiek na całym świecie jest również pacjentem. Aimedis połączy tych pacjentów z lekarzami, ubezpieczalniami zdrowotnymi, aptekami, firmami farmaceutycznymi i innymi osobami.

Aimedis zapewnia elektroniczną opiekę medyczną miliardom pacjentów i rozpoczął rewolucję w sektorze zdrowotnym. Jednocześnie Aimedis stwarza środowisko dla niezliczonych nowych miliardowych modeli biznesowych. Rozmaici główni inwestorzy, biura rodzinne, spółki kapitałowe podwyższonego ryzyka i inwestorzy prywatni na całym świecie już ogłosili swoje zainteresowanie ICO Aimedis, w reakcji na najnowsze wiadomości o e-opiece zdrowotnej ICO, która jest obecnie oceniana przez ICO BENCH na wspaniałych 4,5 z 5 punktów. Zapoznaj się z poniższym linkiem, żeby zobaczyć poglądy analityków i recenzje: https://icobench.com/ico/aimedis/ratings#ratings

Niedawno firma Aimedis ogłosiła, że ​​nawiązała strategiczne partnerstwo z gigantem farmaceutycznym PFIZER. PFIZER to lider w zwalczaniu mikroorganizmów odpornych na wiele leków, które odgrywają główną rolę w zatruciach krwi u pacjentów. Firma Aimedis wykorzysta platformę użytku medycznego do leczenia tych pacjentów w oddziałach intensywnej opieki medycznej i towarzyszy pacjentom w trakcie i po zakończeniu leczenia w oddziale intensywnej terapii, zapewniając pacjentowi, krewnym i lekarzom istotną wartość dodaną. To już drugie farmaceutyczne pole strategicznej współpracy z Aimedis.

Partnerzy i użytkownicy

Biorąc pod uwagę, że Aimedis prowadzi rozmowy z innymi firmami farmaceutycznymi, ministerstwami opieki zdrowotnej w różnych państwach, szpitalami i zakładami ubezpieczeń zdrowotnych, możemy się spodziewać kolejnych znaczących niespodzianek. Obecnie wiodący zespół Aimedis prowadzi rozmowy z instytucjami w Azji, które Aimedis chce udostępnić pacjentom. Znaczna część pieniędzy z AIM ICO zostanie zainwestowana w utworzenie międzynarodowej organizacji sprzedaży, która zostanie wykorzystana do rozbudowy sieci w Europie i Azji i jako globalne uruchomienie platformy Aimedis.

Już teraz pacjenci z całego świata mogą się zarejestrować za pośrednictwem strony www.aimedis.com. Ze względów strategicznych platforma będzie dostępna dla pacjentów i lekarzy na całym świecie od pierwszego kwartału 2019 roku.

W tym kontekście Aimedis zakłada, że ​​od początku 2019 roku, kilkaset tysięcy użytkowników na całym świecie połączy swoje dane medyczne z Aimedisem.

Token AIM z premią

Dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników stworzony został token AIM, który może być wykorzystany do konsultacji lekarskich, otrzymywania recept oraz innych usług bezpośrednio w platformie. Oznacza to, że za pomocą tokenów AIM będą w przyszłości zakończone dziesiątki tysięcy transakcji a wartości tej kryptowaluty (tokena) znacząco wzrośnie. Kluczem do wzrostu ceny tokena AIM jest fakt, że każdy użytkownik platformy Aimedis, którymi są np. kliniki lub ubezpieczalnie, będzie posiadać większą ilość tokenów AIM do potrzeb systemu. Firma Aimedis daje gwarancję, że podejmie środki zgodnie z odpowiednią sytuacją na rynku, w celu utrzymania i dalszego podniesienia ceny tokenów AIM. Mogą to być wyprzedaże, bilety lotnicze dla posiadaczy tokenów i podobne promocje.

BRIC INVEST oferuje wszystkim inwestorom, którzy kupują obecnie AIM jeszcze bardziej wyrafinowane argumenty biznesowe: Inwestorzy, którzy teraz kupią tokeny AIM za co najmniej 25 ETH lub ekwiwalent w EUR lub USD, otrzymają kolejne 5% premii, w sumie 40% premii za zakup! Zamiast nominalnego 8,33 AIM za USD, otrzymasz w sumie 11,66 AIM na zainwestowany USD (lub równowartość w innej walucie). W przypadku zamówienia w EUR lub USD twoja transakcja zostanie przetworzona przez BRIC INVEST. Otrzymasz również fakturę bezpośrednio od nas.

Jeśli chcesz zapłacić kryptowalutami, po prostu wprowadź wymaganą wartość inwestycji i wypełnij formularz zakupu na stronach https://bric-holding.com/contact_us_en.html. Dbamy o to, aby specjalny bonus został dodany do systemu Aimedis. Po zarejestrowaniu się w Aimedis, możesz wygodnie dokonać płatności za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego i natychmiast zobaczysz zakupione tokeny.

Wszyscy inwestorzy, którzy kupią tokeny AIM za pośrednictwem BRIC INVEST, otrzymają swoje osobiste bezpłatne konto w Aimedis z dostępem do osobistego pulpitu nawigacyjnego – gdzie otrzymają tokeny AIM! I w końcu inwestorzy, którzy utrzymają swoje żetony AIM przez ponad rok, otrzymają pod koniec roku dodatkowe 25% żetonów AIM! Zainwestuj z BRIC INVEST do 10 lipca i dołącz do eHealth ICO 2018 roku: https://bric-holding.com/contact_us_en.html

BRIC INVEST zarządza wieloma najlepiej ocenionymi projektami dla gospodarki międzynarodowej, a po wewnętrznej analizie jest wyjątkowo selektywny pod względem swoich zobowiązań. BRIC INVEST oferuje swoim klientom przewagę konkurencyjną (premię) w porównaniu do sprzedaży bezpośredniej, która wynosi od 5 do 15%.

Z przyjemnością odpowiemy na jakiekolwiek pytania.
BRIC HOLDING SE
Klimentska 1746/52
11000 Praha
Republika Czeska
E-MAIL: 1INVEST@BRIC-HOLDING.COM

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu, aby uzyskać instrukcje. Również śledź nas na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here