Aimedis ICO – ostatni tydzień okazji – kup tokeny AIM z premią do 65%!

Aimedis

Przedsprzedaż medycznego ICO tego roku z wysokimi premiami dobiega końca. Tokeny AIM możesz nabyć z premią 65% tylko za pośrednictwem BRIC Holdings (inni dystrybutorzy oferują znacznie niższe premie).

Więcej o projekcie Aimedis tutaj.

O Aimedis

Kompleksową analizę naszego analityka o Aimedis znajdziesz tutaj.

Aimedis to holenderska platforma eHealth, która planuje połączyć lekarzy i pacjentów z całego świata. Zapomnij o kartach medycznych z wrażliwymi danymi na temat twojego zdrowia, skomplikowanych przepisach medycznych, kłopotach z ubezpieczalniami itd.

Aimedis współpracuje już z ponad 20 szpitalami i 5 sieciami szpitali na całym świecie. Platformę wspierają trównież wielonarodowe koncerny farmaceutyczne, takie jak Pfizer.

BRIC Holdings jest oficjalnym dystrybutorem tokenów AIM i oferuje najlepsze warunki zakupu. 65% łącznej premii jest naprawdę kuszące. Jeden token AIM jest oficjalnie wart 0,12c, ale do każdego tokena możesz otrzymać 0,65 AIM ZA DARMO! Po wejściu na giełdę osiągasz natychmiastowy zysk.

Zastrzeżenie: ten artykuł jest sponsorowany przez BRIC Holdings.

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu, aby uzyskać instrukcje. Również śledź nas na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here