Aimedis ICO – ostatnia szansa by kupić żetony AIM z premią do 65%!

Aimedis

Przedsprzedaż medycznego ICO roku z wysokimi premiami dobiega końca.  Tokeny AIM z premią 65% możesz zdobyć wyłącznie za pośrednictwem BRIC Holdings (inni dystrybutorzy oferują znacznie niższe premie).

Więcej o projekcie Aimedis znajdziesz tutaj.

O Aimedis

Kompleksowa opinia naszego analityka na temat Aimedis znajduje się tutaj.

Aimedis to holenderska platforma e-zdrowia, której celem jest zgromadzić lekarzy i pacjentów z całego świata. Zapomnij o kartach medycznych z poufnymi informacjami na temat twojego zdrowia, skomplikowanych procedurach otrzymania recepty od lekarza, nieporozumienia ubezpieczeniowe etc.

Aimedis współpracuje już z ponad 20 szpitalami i 5 sieciami szpitalnymi na całym świecie. Wspierają go również ponadnarodowe koncerny farmaceutyczne, takie jak Pfizer.

BRIC Holdings jest oficjalnym dystrybutorem tokenów AIM i oferuje najlepsze warunki zakupu. 65% łącznej premii to naprawdę brzmi kusząco. Jeden token AIM jest oficjalnie warty 0,12 USD, ale możesz otrzymać 0,65 AIM ZA DARMO! Po wejściu na giełdę osiągasz natychmiastowy zysk.

Zastrzeżenie: ten artykuł jest sponsorowany przez BRIC Holdings.

Handlowanie z tokenami ICO możliwe jest również przed oficjalnym wpuszczeniem na giełdę

WSKAZÓWKA: Najlepsze jest to że, nie musisz czekać na oficjalne rozpoczęcie handlu! Po uruchomieniu przelewów większość żetonów, niezależnie od ich zespołu programistów, jest natychmiast włączana do zdecentralizowanych giełd. Na naszej stronie Trading11 (w CSY) przygotowujemy instrukcje, jak to zrobić. Pierwszym krokiem jest instalacja Metamaska, przez którą poprowadzi Cię ten artykuł. Dalsze instrukcje pojawią się jeszcze w tym tygodniu.

Zakupu Aimedis z najwyższym możlwiym bonusem dokonasz tutaj.

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu, aby uzyskać instrukcje. Również śledź nas na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here