Co nas łączy i dlaczego jesteśmy w kryptoświecie

Globus

Bitcoinowi entuzjaści, kryptowalutowi spekulanci i wizjonerzy Blockchain spotkali się w świecie kryptowalut w niewielkiej liczbie. W byłej Czechosłowacji jest tylko około 30 tysięcy właścicieli kryptowalut, co stanowi około 0,2% wszystkich mieszkańców. Jest to naprawdę bardzo niska liczba, a na całym świecie ten procent nie będzie się w tym momencie bardzo różnił. Wynika to z tego, że nawet po dziewięciu latach, odkąd pierwsza kryptowaluta została stworzona przez Satoshima Nakamoto, wciąż jesteśmy na początku potencjalnej rewolucji, której wymiary trudno sobie wyobrazić.

Jeśli kryptowaluty przetrwają w próbę czasu, to naprawdę warto zaczekać. Jedno jest pewne już dzisiaj – wokół kryptowalut została stworzona wspólnota, do której należysz i ty.

Kim jesteśmy i co nas łączy

  • Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wizje,
  • jesteśmy zainteresowani technologią,
  • jesteśmy gotowi kształcić się i pracować nad sobą,
  • widzimy szansę wcześniej niż inni,
  • chcemy się wzbogacić.

Jesteśmy tutaj, ponieważ nie boimy się podejmować ryzyko. Chętnie sięgniemy po coś wcześniej niż inni, zanim stanie się to wydarzeniem dla mas. Uważamy, że obecny system gospodarczy jest przestarzały i chcemy go zmienić.

Niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielem, kucharzem czy lekarzem, nie ma to znaczenia. W swoim wolnym czasie czytasz wiadomości z kryptoświata, co oczywiście niezmiernie cieszy cały nasz zespół. Pragniemy, żebyśmy dzielili się więcej niż „tylko” informacjami i wiadomościami. Wierzymy, że to, co nas wszystkich łączy, to pragnienie bogatego życia w lepszym świecie.

Jesteśmy przekonani, że to istnieje pewnego rodzaju relacja między nami. Jest to wizja czegoś lepszego dla siebie i innych. Wierzymy również, że wielu z was chciałoby zacząć od tego, że dzięki kryptowalutom zarobi dużo pieniędzy i spełni swoje marzenia. Nie da się ukryć, że nasze pragnienia są podobne.

Dlaczego tu jesteśmy

Wiemy, że nawet jeśli jesteś fanem technologii i jesteś tu od samego początku, to tak jak my wierzysz, że kryptowaluty naprawdę mają potencjał nie tylko przez pryzmat rewolucji technologicznej, ale także do podniesienia jakości życia ludzi.

Nic nie jest za darmo. Kto myśli, że po prostu przychodzi i staje się bogaty, nie robiąc nic dla siebie, to grubo się myli. Kryptowaluty mogą zrobić z nas boczagy pod warunkiem, że najpierw nauczymy się wielu nowych rzeczy i zmienimy nasze myślenie oraz działanie. Inspirujmy się ludźmi sukcesu z różnych dziedzin tymi, którzy wiedzą coś, co i my chcemy poznać.

Stopniowo każdy z nas nauczy się, jak rozwijać swoje portfolio, jak handlować na giełdzie, jak odróżnić szansę od oszustwa, jak pracować z informacją i nowymi technologiami i będzie świadkiem, że coś małego i odrzuconego stanie się głównym nurtem, jak zdarzyło się już wiele razy w historii.

Otwarty umysł, chęć do pracy i pragnienie bogactwa w końcu przyniosą nam pożądany owoc, bez względu na to, co się stanie z kryptowalutami. Pracujmy nad sobą i realizujmy swoje marzenia. To jest powód, dlaczego tu jesteśmy.

Przetłumaczone z czeskiego oryginału, którego autorem jest Kytka.

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu, aby uzyskać instrukcje. Również śledź nas na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here