Enterprise Ethereum Alliance zyskuje gigantyczne spółki [EEA]

EEA logo

Enterprise  Ethereum () Alliance właśnie przedstawiło nowych członków. Jak zwykle nowicjusze są podzieleni na instytucje i startupy, które chcą budować swoje usługi w Ethereum Blockchainie . Na liście pojawiły się bardzo ciekawe nazwy, w tym MasterCard, Cisco Systems, Scotiabank i Loyyal Corporation.

EEA – angażujące gigantyczne firmy i rządy

Najciekawszym członkiem jest rząd szybko rozwijającego się stanu Andhra Pradesh w Indiach. To dopiero drugi rząd (po stanie Illinois – USA), który dołączył do konsorcjum. J.A. Chowdary, Sekretarz Stanu i Doradca IT, powiedział, że wchodząc do Sojuszu, rząd stworzy dobre środowisko dla technologii finansowej.

„Chcemy zintegrować technologię Blockchain z systemami rządowymi. Z niecierpliwością czekamy na naszą współpracę z Enterprise Ethereum Alliance.”

Inni członkowie to Research of Antibiotics UK, Technical University of Munich i Ypse IT Solutions. EEA ma teraz 150 członków, a pierwsze organizacje dołączyły do konsorcjum w lutym 2017 r.

Samo EEA opisuje się jako grupa, która pomaga innym firmom budować własną technologię za pomocą platformy Ethereum – głównie przy użyciu prywatnych wersji ich ETH Blockchain.

Możesz być zainteresowany: Czym jest Blockchain?

Prezes EEA, Julio Faure, oświadczył:

„Szeroki zakres technologii i różnorodność organizacji, które przyłączają się  pod egidą EEA, aby stworzyć i utrzymać standardy Ethereum, pokazują interesującą przyszłość ewolucji ekosystemu Ethereum następnej generacji.”

Jakie to ma dla nas, użytkowników Etherea, znaczenie? Być może mniej nieuczciwych Initial Coin Offering, większą stabilności, nowe usługi oferowane przez firmy poprzez inteligentne kontrakty, a także (miejmy nadzieję) uznanie naszych inwestycji w ETH.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here