Tydzień do uruchomienia EOS mainnet – wszystko, co musisz wiedzieć

EOS

EOS () to względnie nowa waluta cyfrowa, która została uruchomiona w czerwcu ubiegłego roku. Żetony EOS należą do rodziny tokenów ERC-20, które działają na blockchainie Etherea. Umożliwia to wykorzystanie smart kontraktów do stworzenia zdecentralizowanego ekosystemu do rozwoju aplikacji. Kolejnym plusem o wysokiej wartości jest szybkość transakcji. Obsługuje do 50 000 transakcji na sekundę, co jest ponad dwukrotnie szybsze niż VISA.

Zbliża się EOS Mainnet

Podobnie jak w przypadku tokenu TRON (), również EOS oczekuje na początku następnego miesiąca mainnet swap.

Poinformowaliśmy Cię o tym w naszym artykule – Został tydzień do uruchomienia TRON mainnet – info w pigułce 

EOS Mainnet stoi przed nami i obiecuje zmienić świat dzięki rewolucyjnej wersji EOS.io. Jego główne zalety to wysoka prędkość, niskie opłaty i wyższy poziom bezpieczeństwa. Podczas spuszczenia EOS Mainnet zastąpi obecne tokeny ERC-20 nowymi, wbudowanymi na własnej sieci.

Ważne daty

1 czerwca 2018 odbędzie się Token swap. Tokeny ERC-20 zostaną zamrożone i przeniesione do EOS blockchain.

2 czerwca 2018 będzie działać EOS.io.

Jak chronić swoją inwestycję i zdobywać nowe tokeny EOS?

Pierwszą opcją jest migracja z ERC-20 do blockchaina EOS.

Na stronach: https://eos.io/ znajdziesz proces rejestracji, który pozwala na migrację tokenów EOS z ERC-20 do nowej sieci mainnet EOS.

Drugą opcją jest pozostawienie tokenów EOS na giełdzie.

Ta opcja jest łatwiejsza, ponieważ duże giełdy, takie jak Binance, Bitfinex, Kraken, Upbit, KuCoin, Bibox, OKEx i inne, które już przyjęły token EOS, oficjalnie ogłosiły wsparcie dla wymiany EOS token swap.

Tak więc, jeśli zachowasz Tokeny EOS na którejkolwiek z tych giełd lub przeniesiesz je z portfela na jedną z nich, nie musisz nic robić – token swap (zamiana tokenów) odbędzie się automatycznie.

Wniosek

Należy pamiętać, że jeśli tokeny EOS nie zostaną zarejestrowane lub wprowadzone na giełdę przed uruchomieniem mainnetu, nie będą kompatybilne z nowym blockchainem, przez co staną się bezwartościowe.

Będziemy nadal monitorować przejście na mainnet EOS. Jeśli pojawi się coś ciekawego, poinformujemy Cię o tym w odpowiednim czasie w następnym artykule.

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz do naszej społeczności na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here