Ubank uruchamia pierwszą wersję swojej platformy Ubcoin Market

MVP

Ubank, wiodąca aplikacja płatności mobilnych w Europie Wschodniej, wprowadziła pierwszą wersję swojej platformy Ubcoin Market.

Jest to globalna platforma peer-to-peer, podobnie jak światowej sławy eBay, który jest rozwijany na blockchainie Ethereum a jego celem jest umożliwienie ludziom wymianę dóbr i towarów za kryptowaluty i na odwrót. Projekt został przygotowany tak, by przyciągnąć 200 milionów nowych inwestorów, którzy wykorzystaliby tę platformę do kupowania i sprzedawania towarów za pomocą kryptowalut.

Zastrzeżenie: ten artykuł jest sponsorowany.

Praca z Samsungiem i LG

Ubcoin będzie częścią aplikacji mobilnej Ubank, która została preinstalowana na ponad 16 milionach urządzeń Samsung w 10 krajach. W lipcu 2018 roku, firma Ubank ogłosiła, że ​​rozpoczęła negocjacje z kolejny znaczącym producentem elektroniki – LG, w celu wdrożenia platformy w ich zakładach.

Pierwszą wersję roboczą platformy Ubcoin Marketplace ogłosił CEO Ubank w dniu 14 lipca br. w Seulu, gdzie firma zorganizowała spotkanie potencjalnych inwestorów. Obecnie wyżej wspomniana wersja 1.0 posiada funkcje  tworzenia rekordu do rozpoczęcia sprzedaży, zaawansowany system wyszukiwania, plug-in do komunikacji pomiędzy sprzedającym i kupującym w czasie rzeczywistym oraz technologię, która umożliwia zakup towarów za tokeny UBC (które będą używane do zapłaty przy zawarciu inteligentnej umowy oraz na opłaty). Pod koniec sierpnia 2018 roku zostanie ogólnie udostępniona wersja beta platformy, przeznaczona do testowania.

Własna sztuczna inteligencja

Na wydarzenia w Seulu, zespół Ubcoin przedstawił najnowszą aktualizację dotyczącą własnego systemu sztucznej inteligencji, który został zaprojektowany, aby poprawić doświadczenia użytkownika, do automatyzacji procesów i zminimalizowania prawnych i etycznych ryzyk w biznesie.

Platforma Ubcoin Market wykorzystuje również zaawansowane algorytmy do moderacji zawartości tworzenia spersonalizowanych rekomendacji, prognoz cen towarów, poprawę jakości wyświetlania produktów, a także do identyfikacji podejrzanych reklam.

Ubcoin Market wykorzystuje zdecentralizowaną technologię do stworzenia przyjaznej platformy, która pomogłaby ludziom w ich debiucie w kryptosferze. Są one również korzystne dla doświadczonych użytkowników, aby zapewnić wygodny sposób sprzedaży. Ubcoin Market stanie się integralną częścią aplikacji Ubank do końca 2018 roku.

Ze względu na to, że Ubank nawiązał partnerstwo z południowokoreańskim gigantem technologii – Samsung, przyspiesza współpracę z LG, to miejsce ww prezentacji – Seul nie został wybrany przypadkowo. Firma Ubank planuje poszerzyć platformę Ubcoin Market na rozwiajającym się rynku azjatyckim na początku 2019 roku.

Inwestycje od VC Amereus Group

Na początku roku Ubank otrzymał inwestycję od singapurskiego funduszu VC Amereus Group, aby promować swoją platformę Ubcoin Market w Azji. Do końca 2018 r. planuje otworzyć swoje oddziały w Singapurze, Hong Kongu i Seulu, aby uruchomić ekosystem peer-to-peer w regionie.

Obecnie trwa sprzedaż publiczna tokenów Ubcoin Market, których zakończenie ustalono na 27 sierpnia 2018 r.

Więcej informacji o Ubcoin Market

Ubcoin Market to projekt Blockchain, który rozwija inteligentny ekosystem dla prostego inwestowania i konwersji kryptowalut poprzez zakup i sprzedaż towarów. Ubcoin Market został założony przez ten sam zespół deweloperów, co Ubank, wiodącą aplikację do płatności mobilnych w Europie Wschodniej. Działa od 2009 roku, a obecnie ma 2,5 miliona aktywnych użytkowników oraz ponad 16 milionów pobrań dzięki wstępnej instalacji w urządzeniach Samsung i Fly.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wizji i strukturze projektu, odwiedź tę stronę internetową, na której możesz kupić tokeny Ubcoin ze zniżką. Z oficjalnym whitepaperem możesz się zapoznać tutaj.

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu, aby uzyskać instrukcje. Śledź nas również na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here