[AKTUALIZACJA] Jak się miewa DasCoin po dwóch miesiącach od wpisania na giełdę?

DasCoin

Ponad dwa miesiące temu opublikowaliśmy artykuł na temat DasCoin. Jest to kontrowersyjny projekt, nazywany przez wielu SCAMem, powodów jest sporo. Nie przypadkowe jest podobieństwo do innego krypto-oszustwa – OneCoina, dziwaczny sposób wydobycia, czyli – przekopywanie – samych DASC tokenów, całkowicie scentralizowany „blockchain”, niezbyt przekonujące wyniki, struktury MLM z wysokimi nagrodami …

Z drugiej strony DasCoin stworzyli ludzie, których wiarygodności nie można zaprzeczyć. Postanowiliśmy więc zaczekać i dać czas, by pokazać, na ile słuszny jest ten projekt.

Jak się wiedzie DasCoinowi na rynku akcji?

Istnieje metryka, którą łatwo śledzić i która koresponduje z sukcesem każdego krypto i nie-krypto projektu na świecie. Na giełdzie, oczywiście, odnotowano sukces.

Kiedy poprzednio analizowaliśmy sytuację wokół tokena DASC, zostaliśmy (nie)mile (nie)zaskoczeni. DASC był notowany na trzech giełdach – EUBX, BTC-Alpha i Coinfalcon. I to nadal nie uległo zmianie. Te giełdy są naprawdę małe i naprawdę nie wysłalibyśmy tam DasCoinów (gdybyśmy jakieś posiadali).

Drugim problemem jest niski wolumen i puste księgi zamówień. Jeśli masz więcej żetonów DASC i chcesz je wymienić na Bitcoin lub na dolara, możesz to zrobić tylko z dużą stratą w obecnym kursie.

Lepiej wyjaśnia to ten artykuł.

Dwa miesiące temu doszliśmy do wniosku, że DasCoin nie radzi sobie dobrze na giełdach. W tym czasie jednak nie minął nawet tydzień od jego wejścia na giełdę. Dlatego postanowiliśmy, że sytuację ocenimy za miesiąc.

Wiele godzin dyskutowaliśmy w większym gronie na ten temat, i część grupy stwierdziła, że oczekuje znaczny wzrost tokena DASC i wielkości rynku.

Miesiąc po opublikowaniu pierwszego artykułu doszliśmy do wniosku, że poczekamy jeszcze trochę. I nic się nie zmieniło. Ale teraz minęło ponad dwa i pół miesiąca, nie zamierzamy już czekać. W ten sposób DasCoin prowadzi działalność na giełdach przez osiemdziesiąt dni handlu.

DasCoin ma tendencję spadkową

Za pozwoleniem, tym razem nie będziemy szczegółowo omawiać wszystkich par walutowych i analizować księgi zamówień. DASC jest obecnie w żałosnym stanie. Jeśli przeczytasz poprzedni artykuł, pomnóż ten fail trzykrotnie i otrzymasz całkiem niezły obrazek aktualnej sytuacji.

DasCoin, pomimo minimalnej wartości 650 000 USD w szczycie, obecnie około 20-80 000 USD i nadal spada. Od czasu, gdy był notowany na giełdzie, wzrósł z 17c do 20c, obecnie około ośmiu centów i nadal spada.

Wykresy pełne luk

Luka na wykresie powstaje, gdy na rynku nic się nie dzieje. Przedstawiana jest pusta przestrzeń lub linia prosta i niemal zerowa objętość.

Poniżej znajdują się krótkie opisy sytuacji na wszystkich trzech giełdach i wykresach DasCoina.

EUBX

Na tej giełdzie praktycznie nic się nie dzieje. Jedyną parą handlową, która ma jakąś objętość, jest EUR/USD. Leci również EUR/CNY i BTS/CNY (BTS jest giełdą monet EUBX). Niestety, objętość DasCoin jest praktycznie zerowa.

Inne rynki tokenu DASC w EUBX nie mają żadnego zauważalnego wykresu.

DASC-BTC-EUBX

BTC Alpha

Na giełdzie BTC Alpha jest podobnie. W chwili pisania tego artykułu, DasCoin był przedmiotem obrotu o łącznej wartości mniejszej niż 10 000 $.

DASC-BTC-BTC-AlphaDASC-USD-BTC-Alpha

 

Coinfalcon

Ta sama historia. Dzisiejszy wolumen przekroczył nieco 20 000 $, a wykresy wyglądają okropnie.

DASC-ETH-coinfalcon
DASC-ETH-coinfalcon
DASC-EUR-coinfalcon
DASC-EUR-coinfalcon
DASC-BTC-coinfalcon
DASC-BTC-coinfalcon

Wniosek

Pod koniec dzisiejszego przeglądu na handel tokenami DASC, możemy powiedzieć tylko jedno. NIE TYKAĆ!!! Nie kupować, nie słuchać bluźnierstw, którymi zaleje Cię każdy miłośnik DasCoina i nie ufaj „osobowościom” tego projektu. Mają w zapasie dużo słodkich słówek, ale nie mają one żadnych rezultatów. DasCoin, pomimo niskiego wolumenu, spada i jeśli jego wartość zacznie gwałtownie wzrastać, prawdopodobnie będzie to wyłącznie ruch marketingowy. W obecnych ilościach ta moneta może być pompowana przez wszystkich.

Miej cierpliwość i poczekaj na wyniki. Twórcy DasCoina od samego początku wiele obiecywali, ale nic tak naprawdę się nie wydarzyło, co przełożyło się na wydajność i zainteresowanie DASC. 

Zdajemy sobie sprawę, że tymi słowami poirytowaliśmy setki ludzi, którzy włożyli pieniądze do DasCoin. Dla tych mamy ten link:

„To nasza opinia. Jeśli w przyszłości stwierdzimy, że się źle oceniliśmy DasCoin to chętnie się do tego przyznamy, ale dotąd potwierdzają się nasze wstępne założenia, że DasCoin po prostu nie ma przyszłości.”

DasCoin dostępny na trzech giełdach! – szczegółowe spojrzenie na handel tokenami DASC

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu, aby uzyskać instrukcje. Śledź nas również na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here