[WIADOMOŚCI] Binance będzie wspierać airdrop IQ, DAC i EON

airdrop

Binance będzie wspierać trzy aidropy – EOS () mainnet od wczoraj ponownie działa – stan New York przyznał siódmą BitLicense – dwa z największych banków w Rosji rozpoczęły pilotażowy projekt kryptoportfolio – Menedżer funduszy hedgingowych zmienił zdanie odnośnie krypto – Firma Etoro uruchomiła krypto trade desk dla instytucji – szacunki konsumpcji energii przy wydobywaniu Bitcoin () są przewartościowane – UK: w zabawnym teleturnieju Dominika Frisbiego w puli nagród znajduje się Bitcoin Cash – Ministerstwo edukacji w Wielkiej Brytanii mówi „nie” kryptowalutom

Aidropy na Binance

Airdrop to zawsze był wrażliwy temat dla kryptogiełd, ponieważ giełdy nie odnoszą bezpośrednich korzyści z tego procesu. Binance jednak zdecydował się wspierać airdrop. Ofertowanie i handel aidropami na Binance będzie podlegać temu samemu rygorystycznemu procesowi, jak w przypadku każdego innego coina lub tokenu. Obecnie Binance wesprze aidropy IQ, DAC i EON, trzy najważniejsze projekty zostaną uruchomione na bloku EOS. https://www.newsbtc.com/ (w EN)

EOS mainnet

W sobotę poinformowaliśmy, że EOS Mainnet zawiesił się w mniej niż 48 godzin po uruchomieniu. Zastosowanie dużego wdrożenia i współpraca BPS (producentów bloków) oraz jednostki ratunkowe było dobrym posunięciem. Problem został naprawiony a EOS Blockchain od wczoraj ponownie działa. https://cointelegraph.com/ (w EN)

Licencja

Kilka dni po udzieleniu szóstej BitLicense kryptoportfelowi Xapo, Nowy Jork udzielił licencji dla Fintech Startup Square. Pozwoli to firmie kupować i sprzedawać Bitcoiny w Nowym Jorku. To dopiero siódma BitLicense od prawie trzech lat, od startu Bitcoin Circle, który po raz pierwszy uzyskał licencję we wrześniu 2015 r. Https://www.ccn.com/ (w EN)

Banki

Dwa największe banki rosyjskie uruchomiły pilotażowy projekt kryptowalutowych portfolio dla swoich prywatnych klientów, powiedział w piątek Kommersant. Sberbank i Alfa Bank, pod nadzorem Bank of Russia, zaoferują swoim klientom akcje w specjalnym funduszu, który zajmie się sześcioma najpopularniejszymi kryptowalutami na głównych giełdach papierów wartościowych, w tym Kraken i Bitstamp. https://www.coindesk.com/ (w EN)

Menedżerowie funduszy zmieniają zdanie

Były menedżer funduszy hedgingowych i analityk finansowy CNBC, Jim Cramer, dotąd nie krył swojego sceptycznego nastawienia wobec Bitcoina i kryptorynku. Cramer zmienia zdanie i dziś mówi, że coraz więcej młodych menedżerów funduszy i analityków finansowych uważa, że ​​banki ostatecznie przekonają się do aplikacji takich jak Bitcoin, blockchain i fintech. https://cryptoslate.com/ (w EN)

Etoro rozszerza swoje portfolio

Firma Etoro, która niedawno ogłosiła, że rusza do USA z dziesięcioma kryptowalutami, stworzyła w Londynie trade desk dla instytucji, które chcą robić interesy z kryptowalutami. Platforma jest powiązana z piętnastoma kryptogiełdami, które mogą gromadzić płynność. Ten krok Etoro tłumaczy jako odpowiedź na potrzeby właścicieli funduszy hedgingowych, którzy wyrazili zainteresowanie handlem kryptowalutami. https://news.bitcoin.com/ (w EN)

Mining

W mediach ponownie pojawiły się zawyżone szacunki całkowitej energii elektrycznej zużywanej w górnictwie BTC. Niektóre raporty twierdzą, że energia zużywana przez BTC jest porównywalna z energią zużywaną w Irlandii. Wydaje się, że te raporty wywołały badania, które opublikował Alex de Vries. Cytował Bitcoin Energy Consumption Index od firmy Digiconomist (BECI). Jest to indeks, który według krytyków wyolbrzymia ilość energii zużywanej przy wydobyciu Bitcoina. Odrzucając szacunki oparte na indeksie BECI, firma Coinshares wydała raport, który mówi, że wydobycie BTC rocznie zużywa około 35 terawatogodzin (50 kWh), co stanowi 50% mniej w porównaniu z szacunkami opartymi na BECI. https://news.bitcoin.com/ (w EN)

Rozrywka i krypto

Dominic Frisby, guru finansowy i komik, ogłosił niedawno, że jest gospodarzem i quizmasterem klasycznych gier pełnych fascynujących faktów finansowych. Uczestnicy z widowni (wybrani na zasadzie dobrowolności) mogą wygrać srebro, gotówkę czy Bitcoin Cash. Nagrody mogą wynieść aż 500 funtów. „To ekscytujące, pouczające, zabawne ” – powiedział Frisby. https://news.bitcoin.com/ (w EN)

Edukacja

Chociaż na świecie szybko rośnie dostępność formalnej edukacji w dziedzinie kryptowalut i blockchain, Ministerstwo Edukacji Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii (DfE) ma inne podejście. Nie mają żadnych planów, aby zaimplementować blockchain i kryptowaluty do programu nauczania. http://bitcoinist.com/ (w EN)

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz do naszej społeczności na Facebooku. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here