[Wiadomości] CEO Bakktu stresuje się przed startem handlu • CEO BitMex: BTC za 100 000 $ • i inne wydarzenia dnia

wiadomości-19-09-23

Krótkie podsumowanie głównych wydarzeń z wczoraj oraz informacje w pigułce dla tych, którzy nie są na bieżąco z nowinkami z kryptosfery (podsumowanie do każdego newsa poniżej):

Rynki

Kryptospołeczność z entuzjazmem dyskutowała w weekend o planowanym uruchomieniu BAKKT. Teraz wszyscy czekają, jaka będzie reakcja rynków na ten fakt. Niektórzy analitycy uważają, że ceny gwałtownie wzrosną, inni zaś, że dojdzie do stagnacji, a kolejni przewidują spadek. Tymczasem ceny wszystkich kryptowalut w weekend raczej spadły. Obecnie rynek jest w czerwonych liczbach, z kilkoma wyjątkami.

Kryptowaluty

Banki, giełdy

Regulacje

Blockchain

CEO BitMex: BTC za 100 000 $ w ciągu trzech lat, Nakamoto za zawsze pozostanie w ukryciu

Arthur Hayes, CEO Bitcoin () Mercantile Exchange (BitMEX), największej na świecie platformy handlowej do handlu kryptowalutami, mówi, że rynki kryptowalut będą miały bezpośredni wpływ na sposób handlu tradycyjnymi aktywami. Uważa, że ​​w przyszłym roku BTC osiągnie 20 000 $ a w ciągu najbliższych 3 lat nawet 100 000 $. Jeśli chodzi o debatę na temat tożsamości twórcy BTC, Hayes twierdzi, że prawdopodobnie pozostanie tajemnicą na zawsze.

„NIEKTÓRE PRAKTYKI NASZEGO RYNKU BĘDĄ NAŚLADOWANE W HANDLU TRADYCYJNYM. … KIEDY ZROZUMIESZ, ŻE W CIĄGU NASTĘPNYCH 10 LAT WSZYSTKO BĘDZIE CYFROWE, ZDASZ SOBIE SPRAWĘ, ŻE BITCOIN MOŻE STAĆ SIĘ WAŻNĄ CZĘŚCIĄ GOSPODARKI PRZYSZŁOŚCI.”

Prezes Bakktu denerwuje się przed rozpoczęciem handlu

Dyrektor generalny Intercontinental Exchange, właściciel bitcoinowej platformy futures Bakkt, mówi, że on i jego zespół odczuwają stres związany z poniedziałkowym startu handlu kontraktami futures na BTC. Jeff Sprecher w nowym wywiadzie dla Fortune mówi, że Bakkt cieszy się zainteresowaniem z powodu zbliżającego się uruchomienia kontraktów terminowych BTC, które zostaną rozliczone w prawdziwym BTC zamiast w gotówce. Ale Sprecher uważa, że ​​może minąć kilka miesięcy, zanim Wall Street dołączy.

NIE CHODZI O TRAYCYJNE ZAPOTRZEBOWANIE, TYLKO O ZAINTERESOWANIE TEMATEM. WYDAJE SIĘ, ŻE MENEDŻEROWIE PIENIĘDZY CHCĄ ZŁAPAĆ TEN POCIĄG.

Kongres USA omówi kryptowaluty dzień po uruchomieniu Bakktu

Kongres USA wyznaczył w trybie pilnym posiedzenie na 24 września, wraz z kierownictwem SEC, w którym omówione zostaną kwestie kryptowalut. Posiedzenie przypada na dzień następujący po otwarciu handlu kontraktami futures BTC w Bakkt.

Justin Sun tweetuje o planach TRON

Założyciel TRON (), Justin Sun, ogłosił nowy plan kontroli depozytów. W serii tweetów z 21 września Sun podkreślił cztery kluczowe wydarzenia dla proof-of-stake. W szczególności zmiany skupią się na sposobach podziału dochodów i zwiększeniu zaangażowania społeczności.

Online strategia ekonomiczna w czasie rzeczywistym

Gra internetowa strategia ekonomiczna czasie rzeczywistym, Prospectors, zostanie uruchomiona na Worldwide Asset eXchange (WAX). W poście na blogu z 17 września WAX ogłosił, że jedna z największych aplikacji dApps na świecie The Prospectors, wprowadza na rynek blockchain WAX, w którym użytkownicy kupują fizyczne i wirtualne przedmioty za pomocą tokenów WAX. Ta zdecentralizowana gra strategiczna oparta jest na blockchain i rozgrywa się w XIX-wiecznej gorączce złota. Jej programiści uważają, że gra z czasem stanie się w pełni autonomiczna.

Kolejne wiadomości już wkrótce!

Nie przegap naszych kryptowiadomości i włącz powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz też do naszej społeczności na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here