Wieloryby zarobiły w ostatniej poważnej korekcie BTC – przegląd dzisiejszych wiadomości

Przynosimy nowe wiadomości, codzienny krótki przegląd najważniejszych wiadomości z całego świata kryptowalut.

Wieloryby zarobiły w ostatniej poważnej korekcie BTC – Ripple CEO twierdzi, że kryptowaluty nie są walutami, ale aktywami cyfrowymi  – nowe giełdy w Korei Południowej – IRS ściga przestępców podatkowych – Według Europolu, poprzez kryptowaluty wypierze się 3-4% środków – japoński urząd skarbowy wydał pierwsze ostrzeżenie o inwestowaniu w kryptowaluty – Indie wkrótce będą miały własne prawa dotyczące bitcoina – NVIDIA CEO twierdzi, że świat przyzwyczaił się już do kryptowalut.

BTC

BTC spadł w ostatnich tygodniach do 5,900 $ i w krótkim czasie stracił prawie 65% swojej wartości. Na spadku zarobiło i straciło wielu kupców z kryptowalutami, ale „wieloryby” – najwięksi posiadacze BTC – zyskali tysiące innych BTC, wykorzystując w pełni te znaczące różnice cenowe – cała wiadomość w języku angielskim.

ETH, XRP, ADA, LTC, NEO, XLM, EOS, MIOTA

Zaskakującym rozwojem wydarzeń jest wypowiedź Brada Garlinghousa, CEO Ripple, który odrzucił pojęcie „kryptowaluta” dla własnego tokena XRP. Według niego kryptowaluty nie są walutami, są aktywami cyfrowymi  – cała wiadomość w języku angielskim.

Giełdy

W Korei Południowej otwiera się wiele nowych giełd, choć nie są w stanie zapewnić pełnych usług z powodu problemów regulacyjnych. Odkąd rząd Korei wymusił korzystanie z prawdziwych imion i nazwisk dla kont, banki zapewniały tylko usługi depozytowe w fiat walutach dla czterech największych kryptogiełd w kraju – cała wiadomość w języku angielskim.

Regulacje rynku

IRS poszerza swoje wysiłki w celu zbadania właścicieli kryptowalut, którzy nie płacą podatków od swoich zysków – cała wiadomość w języku angielskim.

Dyrektor Europolu, Rob Wainwright, twierdzi, że władze nadal mają problemy z używaniem kryptokowalut do prania brudnych pieniędzy – cała wiadomość w języku angielskim.

Japoński organ nadzoru finansowego wydaje pierwsze ostrzeżenie dotyczące korzystania z kryptowalut jako metody płatności w Japonii – cała wiadomość w języku angielskim.

Indie wkrótce będą miały własne zasady dotyczące Bitcoina. Obowiązki różnych organów regulacyjnych zostały już określone, powiedział urzędnik wysokiej rangi. Właściwe instytucje obecnie finalizują kompleksową politykę rządu dotyczącą kryptowalut – cała wiadomość w języku angielskim.

Biznes

Dyrektor CEO Nvidii, Jen-Hsun Huang, powiedział w wywiadzie, że świat zaczął radzić sobie z istnieniem kryptowalut – cała wiadomość w języku angielskim.

Nie przegap naszych wiadomości i dołącz do nas na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here