Chatbot nie tylko pozwoli na zakupy kryptowalut, ale czegoś cię o nich nauczy

Jak zwykle we wszystkich technologiach, kiedy pojawią się nowe funkcje, będą one natychmiast wcielone do każdej branży przemysłowej. Chatboty nie jest wyjątkiem. Te przeżyły znaczny wzrost popularności w zeszłym roku, kiedy można było spotkać się z nimi we wszystkich branżach, zaczynając od chatbotów o pogodzie, edukacji, prywatnych finansach etc. Ta sama fala zainteresowania została również odnotowana u kryptowalut, nie jest zatem zaskoczeniem, że pojawił się również chatbot dla kryptowalut.

Chatbot Ben

Ben jest chatbotem, który pozwala prawie każdemu na zaznajomienie się z światem kryptowalut. Przyczynia się do tego proste i dobrze zaprojektowane środowisko użytkownika. Użytkownicy mogą również kształcić się z pomocą Bena w obszarze kryptowalut.

Ta platforma zapewnia również najnowsze informacje ze środowiska kryptowalut. Oczywiście nie można lekceważyć jednej z największych i najważniejszych cech tej platformy, a mianowicie możliwość kupowania i sprzedawania Bitcoinów.

Niezwykłość Bena tkwi w czymś innym. W przeciwieństwie do giełd i platform, takich jak Binance czy Coinbase, Ben powinien służyć głównie ludziom, którzy nie mają pojęcia o kryptowalutach. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto, które następnie zostanie zweryfikowane przez KYC (Know Your Customer).

Klienci będą mogli kupić nie tylko Bitcoin (). Mówi się, że wkrótce zostaną dodane inne waluty, a mianowicie Etherum, Ripple i Bitcoin Cash. Zaletą Bena może być również fakt, że ten startup pobiera tylko 1% opłaty za świadczone usługi. Przy tak komfortowej i bezobsługowej usługę oferowaną przez chatbota ta suma wydaje się prawie nieistotna.

Czy Ben jest bezpieczny?

Zastanawiasz się, gdzie wszystkie te kryptowaluty są zapisywane? Śpieszymy z odpowiedzią. Kryptowaluty zakupione pośrednictwem Bena są przechowywane w chmurze. Jednak klucze prywatne są automatycznie dopasowywane do urządzenia, które kupiło walutę.

Dzięki temu, co już opisaliśmy, Ben staje się jednym z najprostszych narzędzi dla niedoświadczonych sprzedawców i tych, którzy chcą kupić kryptowaluty. Wraz z rozwojem kryptowalut i technologii, Ben również będzie się rozwijać. Z biegiem czasu powinien być w stanie odpowiedzieć na jeszcze bardziej złożone pytania.

Wniosek

Ben może przynieść wielkie korzyści ludziom, którzy chcą zainwestować w kryptowaluty i dowiedzieć się o nich więcej. Jeśli taki przebieg handlu z kryptowalutami jest dobry, można poddać w wątpliwość. Każdy, kto zdecyduje się inwestycję w kryptowaluty, powinien wiedzieć dokładnie, w co zamierza inwestować, jakich zysków może się spodziewać i jaki stopień ryzyka ponosi. Jeśli ludzie będą inwestowali bez rozmysłu w kryptowaluty, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że takie zachowanie może spowodować bańkę, która prędzej czy później pęknie. Dlatego bardzo ważne jest, aby ludzie inwestujący w kryptowaluty, poznawali je i uczyli się o nich.

Nie przegap naszych innych wiadomości i zasubskrybuj dzwonek wiadomości w lewym dolnym rogu. Nie zapomnij śledzić nas na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here