Dlaczego warto interesować się kryptowalutą

Czy słyszeliście o kryptowalutach? Są z nami od dziewięciu lat i na ten czas dokonały w świecie małą rewolucję pieniężną i informacyjną. Niezależnie od tego, czy chodzi o bezpieczeństwo, szybkie wypłaty, wzrost cen poszczególnych kryptowalut w stosunku do euro / złotego / dolara, czy też rosnącą użyteczność, kryptowaluty są na topie we wszystkich kategoriach.

W ubiegłym roku byliśmy świadkami bezprecedensowego wzrostu. W styczniu 2017 r. można było kupić Bitcoin () za mniej niż 1 000 USD. W chwili pisania tego artykułu atakuje już 17 000 $. Kolejną interesującą kryptą jest Ethereum (). W styczniu jego wartość wynosiła około 10 USD, a teraz wynosi 1 000 USD. Chodzi więc o 10000% wzrost!

Litecoin ma również wielki potencjał. Jest to w zasadzie lekka wersja Bitcoina z możliwością szybszego przenoszenia pieniędzy i znacznie niższych opłat. Na początku roku Litecoin kosztował 4 dolary, obecnie ma wartość ponad 300 $.

Gdybym o tym wiedział, byłbym dzisiaj milionerem

Czy jest już za późno myśleć o kryptowalutach?

Nie! Żyjemy w ciekawym świecie. Tylko nieliczne osoby są zainteresowane kryptowalutami. W Czechach i na Słowacji łącznie posiada je 30 000 osób. Na całym świecie to prawdopodobnie 40 milionów ludzi. Wartość kryptowalut zasadniczo wzrasta. Powód jest prosty. Do tej rewolucji finansowej dołączają nowi i nowi ludzie.

Kryptowaluty są podzielne. Oznacza to, że możesz kupić „na próbę” lub długoterminową inwestycję, powiedzmy, 0,001 Bitcoina.

W ostatnich miesiącach zaczęły inwestować w kryptowaluty całe państwa. Rosja, w ramach starań, aby pozbyć się uzależnienia od dolarów, kupuje ogromną ilość Bitcoinów i innych walut cyfrowych. Planuje również zainwestować 100 milionów USD w nowe centrum na wydobycie Bitcoina. Z Bitcoinami zaczyna się handlować nawet na giełdach towarowych. Po prostu:

kryptowaluty podbijają świat!

W tym momencie nie chodzi już o to, czy ich wartość będzie nadal wzrastać. Pytanie brzmi, jak dużo będzie wzrastać. Pojawiają się opinie renomowanych ekspertów, którzy przewidują Bitcoin za 1 000 000 $ do 2020 roku!

Aby otrzymywać aktualne informacje na temat kryptowalut, wspieraj nas, udostępniaj naszą stronę lub daj Like naszemu facebooku.

Kryptowaluty są nadal interesującą inwestycją

Kryptowaluty podbijają bardzo szybko cały świat. Zdecydowanie warto śledzić tę niesamowitą jazdę lub zainwestować trochę pieniędzy. Oferują doskonałą okazję do podwyższenia swoich finansów.

Ostatnio rozwiązano problem płynności kryptowalut (tj. transfer: kryptowaluta => złoty i z powrotem). Możesz zająć się zakupem i sprzedażą kryptowalut za pomocą kilka kliknięć. Musisz tylko wiedzieć, gdzie iść. Na naszej stronie znajdziesz najlepszy i najtańszy sposób, jak to zrobić.

ARTYKUŁ: Kup / sprzedaj kryptowalutę za opłatą 0%.

Świat kryptowalut jest niesamowity, pełen akcji, niespodzianki, dramatu i, co nie mniej ważne, ludzi, którzy na nich się wzbogacili. Jednak wciąż jesteśmy na początku. W nadchodzących latach oczekujemy wielki wzrost, którego częścią możesz być też ty!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here