Najbardziej dochodowe kryptowaluty 2018 roku

Rok 2018 nie przyniósł wielu „zwycięzców” wśród kryptowalut. Wielkie upadki, wahania i niepewności są niemal codziennością od początku stycznia do dziś. Istnieją jednak kryptowaluty, które czerpią zyski od początku roku, mimo że mamy tutaj silny downtrend.

Z TOP 20 kryptowalut wszystkie straciły na wartości

Bitcoin spadł ze swojego rekordowego poziomu aż o 66%, a cały rynek kryptowalutowy stracił na wartości ponad 500 miliardów dolarów. Żadna z najlepszych kryptowalut nie jest na punkcie dodatnim od początku tego roku. Są jednak takie kryptowaluty, którym się to udało. Chodzi jednak o stosunkowo nieznane kryptowaluty.

Największym skoczkiem jest z pewnością waluta Ontology (ONT), która obecnie zajmuje 23 pozycję na coinmarketcapie. W tym roku waluta wzrosła o 117,67% w stosunku do dolara. W stosunku do Bitcoina, Ontology udało się uzyskać aż do 420%.

Inne zyskowe kryptowaluty to na przykład CasinoCoin (CSC) ze wzrostem o 50,3%, Minthril (Mithat) + 42,47% lub BintRent (RNTB) ze wzrostem o 38,18%. Do 10 najlepszych rentownych kryptowalut na ten rok należą również Agora Tokens (AGRS), IOStoken (IOST), Credics (CS), DigixDAO (DAO), Sieć Loom (LOOM) i Bytom (BTM). Co ciekawe, wszystkie te kryptowaluty poprawiły się o co najmniej 140% w stosunku do Bitcoina.

Tegoroczna „tragedia” pomiędzy kryptowalutami

Drugą małą podkategorię nazwaliśmy „tragedią” tego roku. I to nie są kpiny ani szyderstwo. Chodzi o kryptowaluty, którym powodziło się najmniej w tym roku. Najgorszy jest Bitcoin () Atom (BCA), który stracił do 99,16% swojej wartości. Drugą najgorszą kryptowalutą jest BOScoin (BOS) ze stratą 97,16%, a trzecie miejsce należy się Litecoin Cash (LCC) – 96,89%.

W tym roku nie udało się również osiągnąć sukcesu kryptowalucie Ignis (IGNIS), Dentacoin (DCN), SingularityNET (AGI), DigitalNote (XdN), Ardor (ARDR), BitcoinDark (BTCD), Santiment lub Network Token (SAN).

Wniosek

Ten rok z pewnością nie był łagodny dla wielu kryptowalut. Jeżeli jednak spróbujesz przekonwertować swoje Bitcoiny na Altcoiny lub odwrotnie, możesz stracić dużą część swojego portfela. Dlatego jeśli zdecydujesz się by nimi handlować w większym stopniu, a nie tylko je trzymać, spróbuj odwiedzić naszą stronę trading11.com, gdzie nasi specjaliści koncentrują się na handlu i analizie technicznej.

Nie przegap nowych wiadomości i włącz opcję dzwonka w lewym dolnym rogu lub śledź nas na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here