[WIADOMOŚCI] Dzisiejszy dzień – 25 czerwca 2018 r. – stał się Dniem Niepodległości dla TRON

fork

25. 6. 2018, jest dniem niepodległości firmy TRON () – EOS () zablokował 27 kolejnych rachunków bez arbitrażu – Binance gotów rozszerzyć swoją listę altcoinów – firma ZANFAU opublikowała nowy token o nazwie ZAN – Tylko 6 kryptowalut tworzy 69% objętości całego kryptohandlu – irlandzkie banki anulują świadczenie usług dla kryptogiełd – firma Propy sprzedaje Palazzetto Mansion za BTC – Altcoin Fantasy uczy handlu kryptowalutami bez ryzyka – Stanford University założył centrum badań blockchain

Wiadomość dnia

Justin Sun, CEO TRON, dziś o 10:00 GMT (GMT + 8):

„TRON przeprowadził migrację swap z ERC20 na mainnet. Konsensus społeczności zapoczątkował sieć TRON i stworzył blok Genesis, co oznacza formalną niezależność Tron od blockchainu Ethereum (). TRON jest obecnie jedną z najbardziej konkurencyjnych sieci publicznych na świecie. „

Justin Sun przypomniał również o ważnych kamieniach milowych TRONu:

  1. 25 maja uruchomienie maszyny wirtualnej w wersji beta
  2. 31 maja uruchomienie mainnetu Odyssey 2.0
  3. 25 czerwca stworzenie bloku Genesis, niezależnego od Ethereum
  4. 31 lipca zostanie uruchomiona  oficjalna wersja TVM

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://news.bitcoin.com/ (w EN)

EOS blokuje kolejne konta

Rosną obawy, że scentralizowany charakter EOS przerodzi się w coś znacznie większego, ponieważ 27 innych kont zostało zamrożonych przez programistów bloków z odgórnego polecenia.

To konkretne polecenie zostało wydane natychmiast po zamrożeniu kolejnych 7 kont po ich rzekomym sprzeniewierzeniu.

Administrator EOS w Telegramie twierdzi, że sytuacja jest tylko tymczasowa, powiedział także, że proces arbitrażowy jest w fazie rozwoju. Chociaż nie było żadnego powodu i wytłumaczenia dla tego polecenia, Sandwich powiedział, że zamrożenie tych kont było związane z oszustwem. Dowiedz się więcej tutaj: https://cryptovest.com/ (w EN)

 

Binance zwiększa tempo

W ciągu ostatnich sześciu tygodni Binance zaofertowało na swojej platformie 11 nowych alcoinów:

Pundi X (NPXS)
Siacoin (SC),
Streamr (DATA)
Nexus (NXS)
SingularityNET (AGI)
IoTeX (IOTX)
Theta Token (THETA)
Civic (CVC)
ZenCash (zen)
Augur (REP)
Bytecoin (BCN)

Changpeng Zhao, dyrektor generalny Binance, powiedział, że w ostatnich miesiącach giełda zwolniła tempo dodawania nowych monet, by pozostałe kryptogiełdy miały szansę ją dogonić. Teraz jednak planuje ponownie przyśpieszyć. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://dailyhodl.com (w EN)

Nowy token

ZANFAU, firma softwarowa z ponad 35-letnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania, wprowadziła nowy token o nazwie ZAN. ZAN Coin to nowe i skuteczne rozwiązanie płatnicze, które można wykorzystać praktycznie w każdej sytuacji. Jego unikalny model „tokenomiki” działa nie tylko jako skuteczna forma płatności, ale także jako tokenowy zasób. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: http://bitcoinist.com/ (w EN)

Tylko 0,36% kryptowalut stanowi 69% całkowitego wolumenu

Analiza firmy Diar wykazała, że ​​tylko 0,36% kryptowalut będących w obrocie stanowi 69% całkowitego obrotu kryptorynku. Raport Diar stwierdza, że płynność dla najpopularniejszych altcoinów praktycznie nie istnieje i że cena większości altcoinów jest ściśle powiązana ze wzlotami i upadkami Bitcoina. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: https://news. Bitcoin ().com/ (w EN)

Banki kontynuują kampanię przeciwko kryptowalutom

Kilka irlandzkich firm oferujących usługi kryptowalutowe twierdzi, że albo musiałyby przestać handlować, albo musiałby otworzyć rachunki w zagranicznych bankach. Wśród tych firm, jest Bitcove, jedna z najstarszych kryptogiełd w Irlandii. Na swą obronę Bank of Ireland powiedział, że co do zasady nie oferuje usług bankowych kryptogiełdom. Allied Irish Banks oświacza zaś, że jest zobowiązany do przestrzegania wymogów prawnych. Nie jest to odosobniony przypadek, podobnego sytuacje dzieją sie u naszych południowych sąsiadów, w Czechach i na Słowacji. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: https://www.ccn.com/ (w EN)

Akceptacja Bicoina

PROP we współpracy z Hilton & Hyland Real Estate przygotowuje 28 czerwca 2018 r. pierwszą w historii licytację nieruchomości, która odbędzie się na blockhainie. PROP będzie licytował XVI-wieczny Palazzetto Mansion, pałac położony w historycznym centrum Rzymu. Obecnie wyceniany jest na 35 mln EUR. Oferty będą przyjmowane w USD i BTC. Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://bitcoinist.com (w EN)

Dowiedz się, jak handlować kryptowalutami

Firma Fantasy Altcoin korzysta z platfromy symulacji obrotu kryptowalutami, która pomaga użytkownikom bez ryzyka nauczyć się jak nimi handlować. Platforma zawiera również sponsorowane konkursy, które pozwalają użytkownikom walczyć o prawdziwe nagrody w kryptowalutach. Wygrane są wypłacane na podstawie najwyższej rentowności pod koniec okresu handlowego. Więcej dowiesz się tutaj: https://cryptoslate.com/ (w EN)

Badania Blockchain na Stanford

Wydział Informatyki na Uniwersytecie Stanforda otworzył centrum badawcze blockchain. Ma na celu wsparcie badań i rozwoju tego szybko rozwijającego się obszaru technologicznego. Centrum Badań Blockchain to 5-letni program badawczy, który obsługuje różne kryptoorganizacje, w tym Ethereum Foundation, Protocol Labs, OmiseGo, DFINITY Stiftung, Interchain Foudation and kryptocurrency hedge fund Polychain Capital. Więcej na ten temat znajdzies TUTAJ: https://www.ccn.com/ (w EN)

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz do naszej społeczności na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here