DigixDAO- anomalia wśród kryptowalut

DigixDAO

W ostatnich tygodniach kryptorynek porusza się tylko w kolorze czerwonym. Większość kryptowalut, na czele z Bitcoinem i Etherem, znajduje się w downtrendzie i wydaje się, że nie są w stanie się z tego wydostać. W Top 50 kryptowalutach jest jednak jeden wyjątek (niezależnie od Tether, który działa zupełnie inaczej niż większość kryptowalut), który jest odporny na sytuację na rynku. Jest nim DigixDAO.

DigixDAO

DigixDAO to kryptowaluta, która ma 2 miliony tokenów i obecnie się handluje w wysokości 372,83 dolarów. Obecnie zajmuje 26. miejsce na rynku coinmarketcap, przy całkowitej kapitalizacji rynkowej ponad 742 milionów dolarów. Ta kryptowaluta jest sprzedawana szczególnie na Binance Exchange, gdzie jest bardzo popularna. Obecnie jest jedną z 10 najwięcej obrotowych kryptowalut na tej giełdzie.

Dlaczego DigixDAO porusza się odwrotnie w odróżnieniu od kryptorynku?

Pytanie, na które odpowiedź nie musi być taka prosta. Jednak najbardziej charakterystyczne cechy mogą nam pomóc wyjaśnić tę anomalię w świecie kryptowalut.

Jedną z największych cech tej waluty jest jej wiarygodność. Token DigixDAO powinien być pokryty złotem. Niestety, jak dotąd jeszcze oficjalnie nie rozpoczęto, więc nie ma pewności czy zespół tej waluty naprawdę odniesie sukces i czy rzeczywiście będzie to system wiarygodny.

Mogłoby Cię zainteresować: Tether może być niebezpieczną bombą.

Drugą, bardziej prawdopodobną przyczyną wzrostu jest fakt, że za dwa tygodnie zostanie oficjalnie uruchomiona cała sieć tego projektu. DGD był jednym z pierwszych projektów uruchomionych na platformie Ethereum i jest rozwijany od prawie dwóch lat.

Zwłaszcza z tego powodu można zakładać, że ta kryptowaluta będzie nadal rosła, nawet jeśli rynek spadnie. Co ciekawe, DigixDAO poszedł w przeciwnym kierunku w momencie, kiedy cały kryptorynek odnosił sukces i wzrastał.

Możemy dostrzec to zjawisko już teraz. Chociaż większość osób rejestrujących się zauważyło czerwony kolor w ciągu ostatnich 24 godzin (honor wyjątkom Binance Coin), DigixDAO wzrósł o prawie 15,03% w ostatnim dniu (podczas pisania tego artykułu).

Zakończenie

DigixDAO przynajmniej częściowo urozmaica rynek. Z pewnością dla nikogo z nas nie jest przyjemne obudzić się rano, spojrzeć na coinmarketcap i zobaczyć tylko czerwony kolor. Tak więc przynajmniej DigixDAO i czasami Tether dbają o okazjonalną zieleń w morzu czerwieni.

Nie przegap nowe wiadomości i włącz opcję dzwonka w lewym dolnym rogu lub śledź nas na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here