Jedenaście kryptoprojektów w Forbes Fintech 50 na rok 2018

Forbes fintech 50 bitcoin

Nikomu nie trzeba przedstawiać Forbesa. Ten amerykański magazyn pisze na różne tematy, takich jak finanse, inwestycje, technologia czy biznes. Na wykresie opublikowanym 13 lutego magazyn postanowił uplasować 50 najlepszych firm technologicznych. Aż jedenaście firm z tej listy koncentruje się na technologii blockchain lub są związane z samymi kryptowalutami.

Forbes

Forbes zainteresował się kryptowalutami w zeszłym tygodniu, kiedy została opublikowana rubryka „Najbogatsi w kryptowalutach.” Na liście znaleźli się między innymi założyciele Bitfury Group, Coinbase czy Ripple. Wszystkie te firmy były również w Forbes Fintech 50 roku 2018.

Forbes zdecydował również poświęcić cały artykuł tym jedenastu firmom. Celem było wyjaśnienie czytelnikom, dlaczego te firmy były w stanie wejść do Fintech 50 i jakie problemy rozwiązują. Przykładowo w artykule znajdziemy:

” Technologia Blockchain tworzy infrastrukturę wspierającą publiczne kryptorynki. Koncentruje się również na sposobie, w jaki opłaty transakcyjne są przechowywane i wykonywane. „

The Future of Blockchain and Cryptocurrency list

„The Future of Blockchain and Cryptoturrency” to kolejna rubryka, którą opublikował Forbes. W tym artykule Forbes opisuje projekty, zespoły stojące za nimi, a także firmy, które mogą zagrozić tym kryptoprojektom. Spośród dziewięciu firm, które uwzględniły tę listę, do pięciu z nich trafiło do Fintech 50.

Na przykład Blockchain, jeden z najpopularniejszych portfeli kryptowalutowych, stanowi zagrożenie dla Xapo lub Coinbase. Kolejna firma z listy, Chain, która dostarcza technologię blockchain dla sfery rachunkowości, powinna stanowić zagrożenie dla „nieefektywnej dokumentacji wpisów w finansach”.

Wniosek końcowy

Ciekawostką jest to, że dwie firmy, VEEM i Robinhood, dotarły do ​​Fintech 50, ale nie znalazły się w artykule „The Future of Blockchain and Cryptocurrency”. VEEM bowiem wykorzystuje technologię blockchain do wysyłania i otrzymywania środków finansowych. Zaś Robinhood to aplikacja, której użytkownicy mogą handlować akcjami. Ponadto Robinhood postanowiło ostatnio wesprzeć handel Bitcoin i Ethereum , które powinny zostać uruchomione w tym miesiącu.

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia. Kliknij dzwonek w lewym dolnym rogu, aby uzyskać instrukcje. Ponadto, obserwuj nas na naszym Facebooku i nie przegap najnowszych wiadomości ze świata kryptowalut.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here