[PRZEGLĄD RYNKU] Czerwony czwartek • Wszystkie zyski zniknęły • DOGE mistrzem!

doge

[PRZEGLĄD RYNKU] Czerwony czwartek • Wszystkie zyski zniknęły • DOGE mistrzem!

Wróciliśmy tam, gdzie byliśmy w weekend.  Bitcoin () spadł poniżej 7 000 $ i rozpoczął „małą” korektę. Nadal jest w kanale handlowym, którego dno wynosi obecnie 6800 $. To tam znajduje się silny support, którego pokonanie umożliwi powrót na 6000 $. Altcoiny reagują zgodnie z oczekiwaniami. Jeżeli Bitcoin spadnie, inne altcoiny pójdą w jego ślady. Obecnie mniej więcej wszystkie wyraźnie spadają w porównaniu z Bitcoinem.

Altcoiny – obrót o 180 stopni

Większość kryptowalut z górnej setki jest na czerwono. Straty dwucyfrowe nie są niczym nadzwyczajnym. Szczególnie w przypadku altów, które w ostatnim tygodniu odnotowały wysokie zyski, przeżywają obecnie trudne chwile. W czasie pisania tego artykułu IOTA spadła o 15%, TRON o 12%, NEO o 10%, Vechain o 12% …

EOS zaskakująco trzyma poziom a  wczorajszy pump wywołał „tylko” 7% spadek. Bądźmy jednak ostrożni w tych słowach, wszak dzień się jeszcze nie skończył.

Inne monety o wysokim nominale mają podobnie. O północy Ethereum () testowało silny opór na poziomie 300 $, następnie spadło o 20 $. Zanotowano spadek o mniej niż 5%. Ripple i Bcash spadły o 6%.

Jednak na niektóre kryptowaluty nie wpłynął dzisiejszy spadek. W ciągu ostatnich 24 godzin Tezos () odnotował spadek o mniej niż 3 %, Zcash () o 4%. Forki bitcoina również całkiem dobrze się trzymają. Bitcoin Gold () -2,5%, Bitcoin Diamond () nawet + 6%!

Jednakże dziś mistrzem jest wyłącznie jedna moneta. Pierwszy z pierwszych, i pomimo tego, że praktycznie nie ma żadnego zastosowania, stale się rozwija i idzie naprzód!

Jeden DOG, by rządzić wszystkim!

Dogecoin () odnotował dziś wzrost o ponad 20% i uszczęśliwił wszystkich posiadaczy kilku tysiący monet pochodzących z recesji. Jednakże prawdopodobnie chodzi tylko o manipulację rynku przez dużego gracza. Zdecydowanie nie polecamy zakupu. Jeśli jednak bardzo chciałbyś nabyć kilka monet, możesz znaleźć DOGE, na przykład na Bittrex.

doge-meme

Świętuj ten ogromny sukces słuchając oficjalnej piosenki Dogecoin!

A teraz na poważnie …

Jak długo potrwa korekta Bitcoina?

W ciągu ostatnich pięciu dni para walutowa BTC / USD odnotowała przyzwoity wzrost. Z 6 500 $ do 7000 $ i zdmuchnęliśmy tym samym dwie świece na dziennym wykresie. Jednak presja sprzedawców jest zbyt silna.

btc-usd

Shorty Bitfinexa spadły o prawie 8000 BTC w ciągu ostatnich trzech dni. Przejście przez 7000 $ spowodowało oczywiście wiele przestojów, a ludzie uwierzyli we wzrost. Nawet wskaźnik TradingView wskazał niebieską strefę – „eksperci” doradzają kupno. Wbrew dzisiejszej korekty nastrój na rynku jest dobry, a wszystko wskazuje na jedno – dump.

Może nie dzisiaj, nie jutro, a może nawet nie w tym tygodniu. Jednak podstawowa zasada rynku jest jasna. Handel detaliczny jest zawsze ostatni w kolejce. Dlatego nie oczekujemy żadnych szalonych zysków. Droga do 7200- 7500 $ staje się jeszcze mniej otwarta. Zobaczmy, gdzie dziś zamknie się japońska świeca. Obecnie kluczowy jest support w wysokości 6800 $. To zwyczajnie musi wytrzymać.

Rekordy wśród TOP100

Na koniec spójrzmy na zwycięzców i przegranych z ostatniego dnia.

Najbardziej dochodowe altcoiny

top5-alt

Najbardziej poszkodowane altcoiny

low-alt

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu. Dołącz do naszej społeczności na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here