Coinbase zaofertuje kolejną kryptowalutę – Ethereum Classic

coinbase-wallet-przewodnik

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich hodlerów i kupców, którzy posiadają lub handlują z Ethereum Classic (). Coinbase, jedna z czołowych amerykańskich giełd, opublikowała na swoim Twitterze informację, zgodnie z którą w niedalekiej przyszłości zaofertuje tę kryptowalutę i umożliwi handel nią na swojej platformie.

Surowe wymagania CoinBase

Coinbase jest znana z surowych wymagań jeśli chodzi o wybór nowych kryptowalut. Giełdzie nie chodzi o wolumen czy popularność krypto wśród użytkowników lecz nacisk kładzie głównie na wymogi techniczne i prawne. To właśnie ta metoda oceny sprawia, że ​​większości walut cyfrowych trudniej wejść na tę platformę transakcyjną. Przykładowo Ripple nie tak dawno bezskutecznie próbował dostać się na Coinbase. Obecnie na giełdzie tej handluje się następującymi kryptowalutami: BitcoinBitcoin CashEthereum i Litecoin.

 

25% wzrost ceny ETC w ciągu 5 godzin

Krótko po publikacji posta Coinbase nastąpiło znaczne ożywienie w handlu Ethereum Classic. To spowodowało wzrost ceny z 12,8 USD do ponad 16 USD za 1 ETC. Zdecydowana większość transakcji została wykonywana w tym samym czasie następujących czterech giełdach: OKex, Binance, Bitfinex i BitForex, gdzie ETC zostało sprzedawane w parach z USD, Tetherem i Bitcoinem.

Coinbase po tym stosunkowo nieoczekiwanym ogłoszeniu planuje kontynuować dodawanie kolejnych krypto do swojej platformy. Zgodnie z ich oświadczeniem skupiają się głównie na tokenach ERC20 i krypto powstałych z forków Bitcoina.

Możesz być zainteresowany: Jak kupić kryptowaluty bez dodatkowych opłat i otrzymać 10 $ za rejestrację na Coinbase

Coinbase Index Fund

Ethereum Classic zostanie również dodany do Coinbase Index Fund, który składa się ze wszystkich aktywów będących przedmiotem obrotu na platformie Coinbase. Fundusz indeksowy został uruchomiony na początku tego roku i został zaadresowany głównie do inwestorów detalicznych i instytucjonalnych. Obecnie minimalna inwestycja w fundusz indeksowy dla wszystkich akredytowanych inwestorów w USA wynosi 250 000 USD.

Wskazówka redakcyjna: Powstanie krypto funduszu ETF to kwestia czasu

Wniosek

Dokładna data otwarcia Coinbase na handel z Ethereum Classic nie została jeszcze ustalona, ​​ale możemy założyć, że chodzi o perspektywę średnioterminową. Tymczasem musimy się zadowolić informacją prasową, o której opublikowali przedstawiciele Coinbase:

„Jak tylko dojdziemy do końcowej fazy testów integracji technicznej, których mają nastąpić w nadchodzących miesiącach, ogłosimy publicznie rozpoczęcie handlu ETC za pośrednictwem naszego bloga i konta na Twitterze.”

Źródło: 
ethereumworldnews.com 
cryptovest.com

Nie przegap naszych kryptowiadomości i zasubskrybuj powiadomienia – kliknij na dzwonek w lewym dolnym rogu, aby uzyskać instrukcje. Dołącz również do naszej społeczności na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here