Circle Invest, konkurent Coinbase, wypuściła wersję beta

taxi california

Popularność kryptowalut rośnie w oszałamiającym tempie, mimo że rynek obecnie zmierza w przeciwnym kierunku. Na co dzień pojawiają się nowe projekty mające na celu ulepszenie świata kryptowalut, blockchain oraz użycie poszczególnych kryptowalut. Jednym z takich projektów powinien być Circle Invest.

Konkurencja Coinbase

Fin Tech start-up Circle Invest, która ma być kryptowalutową aplikacją inwestycyjną, uruchomiła kilka dni temu wersję beta. 6 marca zostały wysłane oficjalne zaproszenia do pobrania aplikacji do osób, które zostały zarejestrowane na liście oczekujących. Aplikacja jest obecnie dostępna do pobrania tylko dla mieszkańców USA.

Circle Invest powinien zapewnić dostęp do Circle Trade, który jest rodzajem systemu płatności. Ma być bezpłatny i zapewni aktualne informacje rynkowe, oraz o stanie portfela klienta. W wersji beta są na razie kryptowaluty, takie jak BitcoinBitcoin CashEthereumEthereum Classic i LiteconRipple nie jest jeszcze w wersji beta, ale powinien zostać zarejestrowany po oficjalnym uruchomieniu.

Circle Invest ma być jedną z wielu platform, które mogą stworzyć konkurencję dla CoinBase. Razem z przykładowo Robinhood mogą wywierać presję na Coinbase głównie na rynku amerykańskim, gdzie Coinbase wciąż cieszy się dużą popularnością.

Wejście dla prawie wszystkich

Jedną z wielkich zalet firmy Circle Invest jest niska początkowa inwestycja. Jej limit to 1 dolar. Dla inwestorów planujących zakup kryptowalut większą skalę Circle Invest pozwala na inwestycje do 10 000 USD tygodniowo.

Jednak w fazie beta handel nie jest jeszcze uruchomiony. Deweloperzy obiecują jednak, że handel będzie możliwy już wkrótce. Dokładna data nie została jeszcze ustalona. Jednak zespół powiedział, że oficjalne uruchomienie aplikacji powinno nastąpić do końca 2018 roku.

Wniosek

Mimo że uruchomiono tylko wersję beta, Circle Invest z pewnością zmierza we właściwym kierunku. To jednak czas pokaże, czy ta firma rzeczywiście będzie w stanie wywrzeć wystarczającą presję na Coinbase, albo nawe usunąć ją z tronu rynku USA.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych artykułach, skorzystaj z dzwonka znajdującego się w lewym dolnym rogu ekranu. Możesz również śledzić nas na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here